Malwina Witkowska
Malwina Witkowska| 

Syn Górniak z córką milionera. Spójrzcie na to cygaro

191

Edyta Górniak postanowiła zafundować swojemu synowi wyjątkowy prezent. Wykupiła mu wyjazd na Dominikanę. Allan świętuje 20. urodziny w towarzystwie ukochanej. Zdjęcia z wyjazdu pokazał na Instagramie.

Syn Górniak z córką milionera. Spójrzcie na to cygaro
Allan świętuje 20. urodziny na Dominikanie (IG @allanenso, Allan Krupa)

Edyta Górniak od wielu lat samotnie wychowuje jedynego syna. Podobnie jak jego mama, Allan również zajmuje się muzyką, a dokładniej rapem. Występuje pod pseudonimem Enso. Młody raper otworzył także własne studio nagraniowe.

Z okazji 20. urodzin, Górniak zafundowała synowi dość drogi prezent. Jak informuje "Super Express", wykupiła Allanowi zagraniczną podróż. Syn piosenkarki swoje 20. urodziny spędza na Dominikanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Allan Krupa skromnie o wsparciu Edyty Górniak w karierze

Cygaro i amory na plaży

Edyta Górniak nie zapomniała, że Allan pewnie chętnie zabrałby na wakacje swoją ukochaną - Nicolę Pniewską, córkę milionera. Dlatego opłaciła pobyt na Dominikanie dla dwóch osób.

Allan w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciami z pobytu. Widać na nich, jak pali cygaro, trzyma ukochaną na rękach oraz zachwyca się widokiem zachodzącego słońca na plaży.

Przeżyłem już dwie dekady zimniejszych i cieplejszych wiosen, cięższych i lżejszych, smutnych i radosnych. Jestem wdzięczny, że w taką rocznicę, mogę chwalić się wspaniałymi, kochającymi ludźmi, którzy zostali i są przy mnie w tej drodze. Wiem, że nie będę już sam. Dziękuję wszystkim za życzenia - napisał Allan na swoim Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wzruszające życzenia matki

Z okazji 20. urodzin syna, Edyta Górniak opublikowała w mediach społecznościowych poruszające życzenia.

Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie już tutaj przynajmniej od kilku lat. Miłość do Ciebie i odpowiedzialność za Ciebie przeprowadziły mnie za rękę przez wszystkie paskudne traumy. Nauczyły wybaczać i pokazały, jak potężna może być Miłość Matki. Twoje życie udowodniło mi, że dobro i prawda zawsze wygrywają. To Twoje życie pokazało mi jak jestem silna. Jesteś moim Synem, moim Przyjacielem, moim Nauczycielem. Dziękuję Ci, że Twoja Dusza wybrała na swoją Mamę właśnie mnie. Dziękuję Bogu, że obdarował Cię tyloma talentami, mądrością, intelektem, wrażliwością, dobrocią i urodą - napisała na Instagramie.

Edyta napisała również, że jest bardzo dumna z syna. Do życzeń załączyła również wiele zdjęć Allana.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić