Karol Osiński| 

Takiego "Pudziana" widujemy rzadko. Pokazał się w eleganckim stroju

0

Mariusz Pudzianowski pokazał się w eleganckim stroju podczas imprezy zorganizowanej na Torze Służewiec w Warszawie. To rzadki widok dla fanów byłego strongmana, który zazwyczaj prezentuje się w sportowych ciuchach.

Takiego "Pudziana" widujemy rzadko. Pokazał się w eleganckim stroju
Mariusz Pudzianowski (AKPA, Piętka Mieszko)

Mariusz Pudzianowski w eleganckim stroju na Derby 2024

Mariusz Pudzianowski jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim sporcie. Jeszcze dwadzieścia lat temu uchodził za najsilniejszego człowieka na świecie, a dziś, już jako doświadczony sportowiec, zbliża się do końca kariery w MMA. Przez te wszystkie lata rzadko widywaliśmy go na galach lub ściankach, lecz kiedy tylko była taka okazja, to z niej korzystał.

Tym razem "Pudzian" otrzymał zaproszenie na wyścigi konne na Torze Służewiec pod nazwą Derby 2024, które odbyły się w niedzielę 7 lipca. Najsłynniejszy polski strongman skradł show, lecz tym razem nie poprzez swoją ogromną siłę, ale strój, w którym widujemy go bardzo rzadko. Postawił na czarny garnitur, do którego założył gładką białą koszulkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Staszek z gór

Fani zachwyceni stylizacją Mariusza Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, więc nie ma czemu się dziwić, że zrelacjonował pobyt na Służewcu na Instagramie.

Jak na niedzielę wystarczy wrażeń i pora na zasłużony odpoczynek - napisał były strongman.

Opublikował kilka zdjęć, pod którymi internauci zamieścili komentarze, w których wyrażali swój zachwyt wobec stylizacji celebryty.

"Panie Pudzianie. Marynarka!"; "Klasa"; "Pancerz! Skropiony na świecinke" - pisali zachwyceni fani.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mariusz Pudzianowski powoli zbliża się do końca kariery zawodowej. Jakiś czas temu przegrał walkę z Arturem Szpilką, po której pojawiły się domysły, że wkrótce zakończy przygodę z MMA, jednak zapowiedział powrót do klatki. Nie wiadomo, kiedy się to stanie, jednak wszystko wskazuje na to, iż ujrzymy go w boju już niebawem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić