Kacper Kulpicki| 
aktualizacja 

Na Woronicza aż huczy. Klamka zapadła

2

Izabella Krzan i Norbi już nie poprowadzą teleturnieju "Koło fortuny" w TVP2. Telewizja Polska wybrała następczynię prezenterki, która odeszła jesienią. Tego nazwiska mało kto się spodziewał. Podobnie jak problemów, jakie pojawiły się po zwolnieniu drugiego z gospodarzy programu, Norbiego.

Na Woronicza aż huczy. Klamka zapadła
Izabella Krzan i Norbi znikają z "Koła fortuny" na dobre (AKPA, Marek Bednarczyk, CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons)

Izabella Krzan zakończyła współpracę z TVP pod koniec 2023 roku, jak wiele osób związanych z Telewizją Publiczną, które po zmianie władz stacji pożegnały się z nadawcą na dobre. Wraz z nią pracę przy Woronicza straciło wiele osób, w tym wszyscy prowadzący "Pytanie na śniadanie".

Prezenterka nie musiała długo czekać na nowe zawodowe propozycje. Po krótkiej przerwie rozpoczęła przygodę z nowopowstałym Kanałem Zero, gdzie sprawdza się jako gospodyni pasma śniadaniowego. Była miss Polonia będzie miała godną następczynię w TVP.

"Fakt" informuje, że przed słynną tablicą w "Kole fortuny" będzie pojawiać się Agnieszka Dziekan. To pogodynka współpracująca ze "śniadaniówką" TVP. Obie panie zdążyły się nawet poznać w tamtejszym studiu. Jak zaś sytuacja klaruje się w przypadku prowadzącego?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Kurowska ma chrapkę na posadę w Tańcu z Gwiazdami! Zastąpi Ewę Kasprzyk?
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Autor przeboju "Kobiety są gorące" również nie mógł liczyć na przedłużenie współpracy z państwowym nadawcą. Twierdzi, że o braku perspektyw na dalszą pracę w "Kole fortuny" dowiedział się z mediów, bo nikt mu decyzji nie przekazał. W jego przypadku słowo "zwolnienie" jest, jak sugeruje, pewnym nadużyciem. O co chodzi?

Nikt nie ma takiego obowiązku, bo nie byłem na etacie. Ale "Koło fortuny" prowadziłem cztery lata i nikt mnie nie zawiadomił - zaznaczył w "Fakcie".

"Koło fortuny". Kto nowym prowadzącym teleturniej?

Aktualnie na antenie TVP2 dalej emitowane są odcinki z udziałem Izabelli Krzan i Norbiego, ale wynika to jedynie z nadmiaru materiału nagranego wcześniej. Nowy sezon ma być produkowany w połowie czerwca, jednak pojawił się pewien kłopot.

Nowy prowadzący nie został jeszcze wybrany. Krążą plotki, że może zostać nim Robert El Gendy z "Pytania na śniadanie" lub mniej znany Błażej Stencel, jednak nikt nie potwierdza tych doniesień i równie prawdopodobne jest, że będzie to ktoś inny.

To kłopotliwe, bo trzeba zrobić próbne nagrania, dopracować szczegóły - skarży się pracownik odpowiedzialny za produkcję show w TVP2.

Widzowie mogą zacierać ręce, bo już niedługo zobaczą ulubiony teleturniej w nowej kadrowej odsłonie. Pozostaje zatem poczekać, kto ostatecznie wyręczy Norbiego. Jak sądzicie, który z telewizyjnych gwiazdorów powinien dostać szansę?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić