Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Trudne dzieciństwo Jurka z "Rolnicy. Podlasie". O wszystkim opowiedział

1

Jurek i Wiesia ze wsi Ciełuszki cieszą się sporą popularnością. Niektórzy właśnie dla nich oglądają serial "Rolnicy. Podlasie". Mężczyzna nie ukrywa, że jego dzieciństwo było bardzo trudne. Wiadomo, co się wydarzyło.

Trudne dzieciństwo Jurka z "Rolnicy. Podlasie". O wszystkim opowiedział
Trudne dzieciństwo Jurka z "Rolnicy. Podlasie". O wszystkim opowiedział (Fokus TV)

Jurek i Wiesia ze wsi Ciełuszki to bohaterowie serialu "Rolnicy. Podlasie". Małżeństwo słynie z przywiązania do tradycji i skromności.

Wiesia i Jurek prowadzą wspólnie gospodarstwo ekologiczne. Mężczyzna najmocniej skupia się na koniach - są jego oczkiem w głowie. Te zwierzęta hoduje już od 40 lat.

Jakiś czas temu stało się jasne, że Jurek miał bardzo trudne dzieciństwo. Wszystko dlatego, że jego tata zmarł, gdy on miał tylko trzy lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rząd planuje zmiany na granicy. “Putin będzie szybszy”

Mama rolnika natomiast zachorowała. Dziećmi nie miał się kto zająć, dokuczała im wielka bieda - ujawnia "Super Express".

Najpierw rodzeństwo trafiło do pogotowia opiekuńczego, a później do domu dziecka. Na pewno te wydarzenia mocno wpłynęły na Jurka.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić