Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Zawrzało w Plutyczach. Miał duże pretensje do Andrzeja

10

Andrzej z Plutycz zatroszczył się o ogródek przed swoim domem. Efekt jest absolutnie wspaniały. Uwagę przykuwają przede wszystkim skalniaki wykonane z opon. Choć rezultat jest znakomity, to podczas prac nie brakowało negatywnych emocji.

Zawrzało w Plutyczach. Miał duże pretensje do Andrzeja
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Dzieje się w gospodarstwie znanym z serialu "Rolnicy. Podlasie". Andrzej Onopiuk niedawno skończył remont generalny swojego podwórka, a poza tym konsekwentnie modernizuje dom. Nie zapomina również o jego otoczeniu.

"Super Express" donosi, że 41-latek postanowił zagospodarować teren przed domem. Udało się zrealizować m.in. ciekawy pomysł jego młodszego brata Jarka. Chodzi o wykorzystanie starych opon od ciągnika w celu zrobienia skalniaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alarm na Gran Canarii. Po tym nagraniu zamknięto plaże

Ta koncepcja bardzo się spodobała Andrzejowi. Bracia wespół z Gienkiem i Sławkiem zakasali rękawy, biorąc się do pracy.

W pewnym momencie Jarek zdenerwował się na Andrzeja. W Plutyczach zawrzało, bowiem młodszy z braci uważał, że kwiaty są źle posadzone.

Korzenie z góry powinny być?! Weźcie. Widzę, że nie chce się wam tego robić - irytował się, cytowany przez "Super Express".

Efekty były jednak absolutnie wspaniałe. - Z zewnątrz i z wewnątrz wygląda elegancko - analizował Gienek.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje:

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić