Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

Zdjęcie z kartoteki zmieniło jej życie. Wyszła z więzienia i "było wszędzie"

20

Jesienią 28-letnia Abbie Newman spędziła w areszcie 4 dni za kradzież w sklepie. Jej zdjęcie z policyjnej kartoteki stało się viralem - jak sama wspomina "dzięki temu mogła spłacić długi".

Zdjęcie z kartoteki zmieniło jej życie. Wyszła z więzienia i "było wszędzie"
Abbie Newman wywołała sensacje swoim zdjęciem z kartoteki (Instagram, buffmommyab)

Bohaterka tej niecodziennej historii pochodzi z Atlanty w stanie Georgia. Abbie Newman to 28-letnia dziewczyna, która od 2021 roku prowadzi swój na jednym z popularnych portali dla dorosłych. Życie jej nie oszczędzało - w młodości doznała traumy seksualnej, zdiagnozowano u niej zaburzenie osobowości typu borderline, a także walczyła z uzależnieniem od heroiny.

Kobieta ledwo radziła sobie z utrzymaniem. Dzięki rozbieranym zdjęciom zarabiała od 3 do 5 tys. dolarów miesięcznie, co wystarczyło jej na pokrycie rachunków, czynsz i utrzymanie syna.

W kwietniu 2023 wdała się w bójkę, która doprowadziła do jej pierwszego aresztowania. Spędziła wtedy sześć godzin w więzieniu. Później poroniła w 14 tygodniu ciąży, co spowodowało, że trafiła do szpitala. Jej zdrowie psychiczne gwałtownie się pogorszyło – zaczęła pić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pasja jest kobietą". Jest najlepszą kolarką szosową. "Sport wiele daje, ale też wiele zabiera"

W tym trudnym czasie okradła sklep Walmart po pijanemu – kradnąc dekoracje świąteczne, kubek do kawy i koc – a w listopadzie została aresztowana po raz drugi.

Abbie Newman spędziła cztery dni w więzieniu, zanim została skazana za kradzież w sklepie, ale została zwolniona po sześciomiesięcznym zawieszeniu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zaledwie kilka dni po wyjściu na wolność zauważyła, że ​​jej zdjęcie zostało opublikowane na profilu Mugshawtys na Instagramie. To strona publikująca zdjęcia (przeważnie atrakcyjnych) kobiet z amerykańskich policyjnych kartotek:

Kiedy wyszłam z więzienia, moje zdjęcie było wszędzie. Ludzie żartowali: "nie okradła sklepu, ale skradła mi serce" - wspomina Abbie
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nieoczekiwany post całkowicie odmienił życie Abbie - kobieta zdobyła masę nowych subskrybentów, a zainteresowania nie kryły także agencje modelingowe oraz telewizja.

Kiedy pierwszy raz się zalogowałam, zarobiłem 24 tys. dolarów w tydzień, kiedy nawet nic nie publikowałam! Najlepszym moim miesiącem był grudzień, kiedy zarobiłem 92 328 dolarów. To całkowicie zmieniło moje życie – teraz spłaciłam wszystkie swoje długi i jestem wdzięczna, że jestem tu, gdzie jestem - cieszy się Abbie
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kobieta przyznała, że gdyby mogła cofnąć czas, to nie popełniłaby wykroczeń. Teraz czuje się szczęśliwa.

Czuję się błogosławiona, bo to było dla mnie po prostu szczęście – wiele osób nie dostaję nawet drugiej szansy, a myślę, że mnie los dał już dziesiątą - wyznaje kobieta
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić