Emma Stone zdobyła Oscara i zareagowała na niesmaczny żart gospodarza. Aż przeklęła

0

Emma Stone zdobyła swoją drugą statuetkę Oscara za najlepszą rolę żeńską podczas ceremonii rozdania nagród 10 marca 2024 roku. Jednak podczas uroczystości nie wydała się być rozbawiona żartem, który wypowiedział prowadzący wydarzenie. Całą sytuację zarejestrowały obecne na miejscu kamery.

Emma Stone zdobyła Oscara i zareagowała na niesmaczny żart gospodarza. Aż przeklęła
Emma Stone w wymowny sposób zareagowała na żart gospodarza Oscarów 2024 (fot. Getty)

Emma Stone została nagrodzona Oscarem za niezwykłą kreację Belli Baxter w filmie "Biedne istoty". Chwilę przed wejściem gwiazdy na scenę w jej sukience pękł zasuwak, co aktorka skomentowała z szerokim uśmiechem. To jednak nie było jedynie zdarzenie tego wieczoru, które skupiło na niej uwagę.

Po przedstawieniu fragmentu "Biednych istot", które ubiegały się o nagrodę dla najlepszego filmu, Jimmy Kimmel, gospodarz ceremonii, zdecydował się na żart. Zasugerował, że pokazane sceny to jedyne, które nadawały się do publicznej transmisji. Nawiązał tym samym do mocnych treści seksualnych występujących w produkcji.

Następna część artykułu znajduje się poniżej materiału wideo

Zobacz także: Zobacz: Gwiazdy, które przyznały się do zdrady. Było o tym głośno

Wówczas kamera skierowała się na Stone, która zdawała się rozmawiać z mężem, Dave'em McCarym. W reakcji na jej słowa mężczyzna wybuchnął śmiechem. Fani próbowali odczytać z ruchu ust aktorki, co mogła powiedzieć. "To k***as" - zinterpretowało wielu z nich.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Reakcja Stone spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród internautów. Niektórzy z nich uznali, że powinna użyć jeszcze ostrzejszych słów wobec Kimmela. Inni natomiast stanęli w obronie prowadzącego, argumentując, że sposób prowadzenia gali rozdania Oscarów powinien prowokować obecne na gali gwiazdy.

Oscary 2024 - ile nagród dostały "Biedne istoty"?

Przypomnijmy, iż film "Biedne istoty" był postrzegany jako jeden z głównych pretendentów do Oscarów podczas 96. ceremonii wręczenia nagród, zdobywając łącznie 11 nominacji. Tylko "Oppenheimer" mógł pochwalić się większą liczbą nominacji. Ostatecznie, dzieło Yorgosa Lanthimosa zdobyło cztery Oscary. Oprócz nagrody dla Stone uhonorowano również zespoły odpowiedzialne za charakteryzację, scenografię oraz kostiumy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

O czym jest film "Biedne istoty"?

"Biedne istoty" to ekranizacja powieści Alasdaira Greya z 1992 r. Film opowiada historię naukowca, który tworzy autorską istotę: kobietę z mózgiem dziecka. Wydaje mu się, że może ukształtować ją tak, jak mu się podoba. Szybko jednak okazuje się, że nie miał racji.

W Polsce podczas premierowego weekendu "Biedne istoty" zgromadziły w kinach 45 tys. widzów, a wraz z przedpremierowymi pokazami ponad 60 tys. widzów. W produkcji nie brakuje mocnych, erotycznych scen.

- Bardzo ważne było dla mnie, aby nie nakręcić filmu, który byłby pruderyjny, ponieważ oznaczałoby to całkowitą zdradę głównego bohatera. Wszystkie sceny seksu są uzasadnione. Musieliśmy więc mieć pewność, że Emma nie będzie wstydzić swojego ciała, nagości, angażowania się w erotyczne sceny - mówił reżyser.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić