aktualizacja 

Jest gwiazdą TVP Info. A po pracy? Wioleta Wramba łamie schematy. Takiej jej nie znacie

0

"Nie samą pracą żyje człowiek" - ogłosiła na swoim profilu na Instagramie Wioleta Wramba, rozświetlając dzień swoich obserwatorów niecodzienną publikacją. Dziennikarka, będąca świeżym nabytkiem TVP Info, pochwaliła się zdjęciem w obcisłej, skórzanej mini, zuchwale eksponując swoje liczne tatuaże. Fani nie kryli zaskoczenia. Jak zareagowali na ten odważny wybór dotyczący wizerunku?

Jest gwiazdą TVP Info. A po pracy? Wioleta Wramba łamie schematy. Takiej jej nie znacie
Wioleta Wramba dołączyła do TVP na początku roku (Kapif, KAPiF.pl)

Wioleta Wramba do zespołu TVP Info dołączyła w styczniu 2024 r., będąc częścią nowej fali zmian, jakie miały miejsce w publicznej telewizji od grudnia poprzedniego roku. Wcześniej przez 12 lat pracowała jako dziennikarka w Grupie Polsatu. Wramba, jak wielu innych pracowników mediów, zdecydowała się na przejście do pracy na Woronicza, odświeżając skład prezenterów informacyjnych po powrocie TVP Info na antenę.

Już przed rozpoczęciem pracy w TVP Info Wioleta Wramba wzbudzała emocje na platformach społecznościowych ze względu na swoje tatuaże. W przeciwieństwie do Karoliny Opolskiej, także dziennikarki TVP Info, która w pracy nie ukrywa rysunków na ciele, Wramba raczej stroni od epatowania nimi na antenie. Za to w czasie wolnym nie waha się ich pokazać, prezentując bardziej wyrazisty wizerunek niż ten telewizyjny.

Treść kontynuowana jest poniżej w formie materiału wideo.

Zobacz także: Nowe twarze TVP

Wioleta Wramba w seksownej stylizacji

Ostatni weekend stał się okazją dla Wiolety Wramby, by na Instagramie podzielić się zdjęciem z klubu w Warszawie. Dziennikarka zamieściła wpis z hasłem "Nie samą pracą żyje człowiek". Na zdjęciu widzimy ją opierającą się o bilardowy stół, w seksownym, skórzanym stroju.

Sukienka mini uwydatniła jej nogi i odsłoniła liczne tatuaże rozmieszczone na ramionach, udach oraz dekolcie. Nieuniknione były pozytywne reakcje ze strony internautów, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem prezenterki, używając słów jak "Mega stylówka", "Wow" oraz "Piękna".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wioleta Wramba: kariera w radiu i telewizji

Z telewizją Wioleta Wramba jest związana od 2012 roku. Zaczynała od roli reporterki Polsat News, później prowadziła program "Wydarzenia 12:50", w końcu dołączyła do zespołu Wydarzeń24. W styczniu 2024 r. zasiliła ekipę TVP Info. Od jesieni 2023 roku dziennikarka gości również w eterze Radia dla Ciebie, rozgłośni radiowej z woj. mazowieckiego.

Prywatnie 37-letnia Wramba jest fanką tatuaży oraz motocykli. "Czasem telewizja, czasem radio… a czasem moto. Moja wielka miłość. Wiosno! Jak dobrze, że jesteś" - pisała niedawno w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić