Kacper Kulpicki| 

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała się z dzieckiem. "Mam do was pytanie"

7

Ania z "Rolnik szuka żony" poznaje uroki macierzyństwa, ale mimo napiętego rodzicielskiego grafiku nie zamyka się na kontakt z fanami. Szczęśliwa partnerka Kuby właśnie pokazała się z bobasem na rękach. Po chwili zadała pytanie "z zupełnie innej beczki".

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała się z dzieckiem. "Mam do was pytanie"
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała się z dzieckiem (Instagram @aniaderbiszewska)

Ania i Kuba zakochali się w sobie jeszcze na planie "Rolnik szuka żony", ale nie mieli łatwo. Widzowie odradzali rolniczce angażowanie się w ten związek, wskazując na wcześniejsze zobowiązania rodzinne kandydata. Pozostała jednak niewzruszona i dała mu szansę.

Ta decyzja okazała się słuszna, bo oboje dalej są ze sobą i niedawno powitali na świecie wspólne niemowlę. Bohaterka randkowego show TVP wystąpiła razem z bobasem na Instagramie.

Na jej twarzy wypisywało się zmęczenie, zapewne spowodowane nieprzespanymi nocami. Mimo to wyglądała na zadowoloną. Przygotowując pociechę do "wieczornego lulanka", poruszyła jednak temat zgoła inny, aniżeli macierzyństwo. Do swoich fanów miała pytanie dotyczące... psów. Co ją frapowało?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Ostaszewska o wychowaniu swoich dzieci.
Jak wiecie, mam szpica niemieckiego oraz maltankę. One są dość wybredne żywieniowo. Poszukuje czegoś, co by chciały jeść ze smakiem. Dużo rzeczy już próbowałam, ale niestety ciężko jest im się do czegoś konkretnego przyzwyczaić. Może macie coś sprawdzonego? - spytała.

"Rolnik szuka żony". Ania wzięła sekretny ślub z Kubą?

Ania z "Rolnik szuka żony" na rady obserwujących będzie musiała chwilę poczekać. Część z nich zajęta jest głowieniem się, czy ich ulubiona para... jest już po ślubie. Domysły, czy istotnie tak się stało, pojawiły się już jakiś czas temu. Świeżo upieczona mama dodała wówczas InstaStory, na którym do ukochanego zwróciła się per mąż.

Prezent od męża na wieczór. Zawsze mnie czymś zaskoczy - cieszyła się, pokazując podarowane przez niego łakocie.

Nie wiadomo, czy była to tylko prowokacyjna gra słów, czy zakochani rzeczywiście postanowili zawrzeć związek małżeński w tajemnicy przed wścibskimi. Dla byłych podopiecznych Marty Manowskiej nie byłaby to pierwsza sposobność, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Kuba już w pierwszych odcinkach "Rolnik szuka żony" zdradził, że był już żonaty, a w trakcie poprzedniej relacji urodziła się trójka jego dzieci. Ania, podobnie jak on, ma za sobą trudny rozwód. Fani cieszą się, że teraz udaje im się stworzyć rodzinę, o której zawsze marzyli.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić