Kacper Kulpicki| 

Nicola z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe usta. Internauci podzieleni

4

Nicola na planie "Rolnik szuka żony" wymarzonego wybranka nie znalazła, ale zyskała wierne grono fanów. Bacznie obserwują każdy jej krok. Gdy pokazała efekty korzystania z zabiegu medycyny estetycznej, w sekcji komentarzy aż zawrzało. Jak teraz wygląda?

Nicola z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe usta. Internauci podzieleni
Nicola z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się ne zabieg powiększający usta (Instagram @rolnikszukazonytbp @nicolagaw)

Nicola była jedną z kandydatek walczących o względy Dariusza w 10. sezonie "Rolnik szuka żony". Zamiast miłosnego wyznania, usłyszała: "zostańmy przyjaciółmi" - i to wcale nie od przebierającego w matrymonialnych ofertach rolnika. Razem z poznaną w finale Ewą do dziś utrzymuje stały kontakt.

Po zakończeniu nagrań do show TVP nie dała o sobie zapomnieć. Teraz realizuje się w mediach społecznościowych i jako aspirująca influencerka regularnie pokazuje, co dzieje się w jej życiu. Nie mogło zatem zabraknąć momentu, na który czekała od dawna.

Nicola z "Rolnika" podzieliła się relacją z wizyty w salonie medycyny estetycznej. Weszła tam z ambitnym celem - chciała powiększyć sobie usta. Choć mocno się obawiała, finalny efekt ją zadowolił. Co pokazała na Instagramie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agata Młynarska BRONI swojego programu i mówi o komentarzach: "Podkręcenie negatywnych opinii Młynarskiej wjedzie na banię"
Zrobiłam to! Odważyłam się i powiększyłam usta. Muszę przyznać, że dość mocno się stresowałam… Najbardziej bałam się bólu, ale niepotrzebnie, bo wbrew wielu opiniom nie bolało wcale tak bardzo - zwierzyła się.

Nicola z dużą ostrożnością podeszła do pierwszej takiej ingerencji w swoją twarz. Jak mówi, zależało jej na utrzymaniu naturalnego efektu. Taki, jak przekonuje, udało się uzyskać, choć to nie koniec przygody z poprawianiem urody.

Czeka mnie jeszcze zabieg na wywinięcie górnej wargi - zapowiedziała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nicola z "Rolnik szuka żony" powiększyła usta. Internauci: "popełniła błąd"

Niestety, nie wszyscy fani podzielili jej niezachwiany entuzjazm. Większość istotnie, gratulowała Nicoli udanego zabiegu i zapewniała, że wygląda przepięknie. Niektórzy byli jednak dalecy od pochwał. W sekcji komentarzy dzielili się swoimi refleksjami na ten temat.

"Następna, która chce dorównać 'plastikom'", "Uważam, że popełniła błąd robiąc ten zabieg", "Było ci to niepotrzebne", "To powinno być zakazane, takie ostrzykiwanie się na lewo i prawo", "Lepiej wyglądałaś przed"- bezlitośnie punktowali.

Wierni wielbiciele byłej podopiecznej Marty Manowskiej muszą mieć nadzieję, że ich ulubienica nie będzie zbytnio wczytywać się w krytyczne opinie i skupi się na pozytywach. Sądząc po jej nastroju, właśnie tak jest. A Wam efekt "po" bardziej się podoba?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić