Jakub Artych
Jakub Artych| 

Marta Manowska jest w ciąży? Mówią o tym wprost

24

Marta Manowska to bez wątpienia jedno z najmocniejszych nazwisk w szeregach Telewizji Polskiej. Gospodyni "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" jest prawdziwą ulubienicą widzów. Ostatnio fani zaczęli jednak dyskutować o tym, czy przypadkiem dziennikarka nie jest w ciąży. Jaka jest prawda?

Marta Manowska jest w ciąży? Mówią o tym wprost
Marta Manowska jest w ciąży? Mówią o tym wprost (Licencjodawca, AKPA)

Marta Manowska uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych prezenterek telewizyjnych. Widzowie pokochali ją za naturalność i autentyczność. Nie bez kozery pozostaje fakt, że pracuje głównie nad formatami, które z powodzeniem łączą ludzi w pary.

W pewnym momencie produkcje z jej udziałem gromadziły przed ekranami ponad 4 milionową publiczność. Dzięki miłej i wrażliwej gospodyni program "Rolnik szuka żony" był wielkim sukcesem. Z uwagi na jej empatyczne usposobienie jest angażowana w programach, w których występują starsze osoby.

Jak podkreśla eska.pl, fani są niemal pewni, że Marta Manowska jest w ciąży. Wszystko rozstrzygnęło się pod jednym z postów, które Manowska zamieściła na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc o swojej diecie. Jakie produkty wyeliminowała?

Jedna z komentujących kobiet zauważyła, że Manowska trzyma się za brzuch, co oznaczałoby, że może być w ciąży. "Ciąża, bo trzyma brzuszek i pewnie ślub 11.06", "Chce Pani nam coś oznajmić?", "Gratulacje Pani Marto" - czytamy w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Szokujące zdanie o Manowskiej. Jest inna niż wszyscy myślą?

Gospodyni "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" jest prawdziwą ulubienicą widzów. 39-latak ujęła ich swoim ciepłem, szczerym stylem bycia i dużą empatią. Również to przełożyło się na wielki sukces programów z jej udziałem.

Informator "ShowNews.pl" twierdzi, jednak że Manowska jest zupełnie inną osobą, niż kreują ją media i wcale nie cieszy się dużą sympatią, szczególnie wśród swoich współpracowników.

Manowska się nie integruje w firmie, nie ma przyjaciół. Jest trudna we współpracy, nie potrafi współpracować z dziennikarzami, wręcz odwrotnie zraża media do siebie. Zarabia krocie i jest gwiazdą - stwierdza osoba z otoczenia Manowskiej.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić