Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Budowa Wiśniewskiego. Demoniczny dom za miliony. Robi wrażenie

143

Michał Wiśniewski zaprezentował kolejny odcinek swojego vloga "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje". Tym samym dowiedzieliśmy się, jak postępują prace na budowie jego nowego domu. W nieco demoniczną bryłę postanowił zainwestować ogromną kasę.

Budowa Wiśniewskiego. Demoniczny dom za miliony. Robi wrażenie
Michał Wiśniewski pokazał, jak postępują prace na budowie nowego domu (YouTube, Michał Wiśniewski)

Michał Wiśniewski zdecydował się na stworzenie wyjątkowej posiadłości. Projekt jego domu można zobaczyć w internecie (grafiki poniżej). Posiadłość będzie bardzo luksusowa. Powstaje w lesie pod Warszawą.

Wiśniewski postawił na nieco demoniczną bryłę, nowoczesny design oraz duże okna (aktualnie odbywa się ich instalacja). Artysta chce, by jego dom był ekologiczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o sytuacji na wschodniej granicy.

Prace rozpoczęły się już wiosną 2023 roku i systematycznie postępują.

Wszystko zaczyna się od głowy, a nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że budowa potrafi być początkiem końca związku - powiedział Wiśniewski na w najnowszym filmie.

Wokalista nie ukrywa, że przy tworzeniu luksusowej nieruchomości współpracuje z wieloma firmami, które zareklamuje w swoim programie. Zaznacza, że jest to "transakcja wiązana".

Oni pokazują swoje produkty, chcąc stworzyć wzorcowy dom. Ja zasuwam, grając koncerty, by zarobić i wywiązać się z umów - podkreślił w rozmowie z "Faktem".

Luksusowy dom Michała Wiśniewskiego

W poniższym materiale wideo można zobaczyć, jak powstaje luksusowy dom Michała Wiśniewskiego. Nieruchomość pochłonie miliony złotych.

Tak będzie wyglądać wyjątkowa posiadłość znanego wokalisty:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić