Kłopoty Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Przekazała niepokojące wieści

10

Marta Żmuda Trzebiatowska podupadła pod kątem zdrowotnym. Gdy kilka miesięcy temu poczuła, że ma kłopot, zdecydowała się na badania lekarskie, ale i ćwiczenia fizyczne. Aktorka postawiła na bardzo oryginalne aktywności.

Kłopoty Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Przekazała niepokojące wieści
Marta Żmuda Trzebiatowska (AKPA, AKPA)

Marta Żmuda Trzebiatowska cieszy się sporą popularnością. To polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W swoim zawodzie debiutowała blisko 20 lat temu - w 2005 roku zagrała rolę Belli w serialu "Dom niespokojnej starości".

Ostatnio pojawiała się natomiast w takich produkcjach jak m.in. "Nowi sąsiedzi", "Mój agent" czy "Bejbis". Generalnie Żmuda Trzebiatowska jest bardzo zapracowaną osobą. Co rusz gdzieś występuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Szelągowska o programie "Totalne remonty Szelągowskiej": "To program, który realnie pomaga ludziom"

Czasami jednak potrzebny jest też odpoczynek i czas na to, by zatroszczyć się o siebie. Niedawno Żmuda Trzebiatowska poczuła się gorzej. Była osłabiona i ciągle zmęczona, co sygnalizowała na Instagramie. Jej słowa wybrzmiały co najmniej niepokojąco...

Jesienią zeszłego roku postanowiłam zrobić "generalne porządki w swoim organizmie", w końcu zaraz przekroczę magiczną 40-tkę. Zmobilizowałam się do tego, by zrobić dawno odkładane badania, zająć się tematami zdrowotnymi, które odkładałam na później, "kiedy znajdę czas", a które sukcesywnie, coraz bardziej, uprzykrzały mi komfort życia. Słaba odporność, przewlekłe zmęczenie, brak energii i sił to nie bierze się z nikąd... - donosiła.

Marta Żmuda Trzebiatowska szlifuje formę

Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się na to, by mocniej ruszyć ciałem. Postanowiła powyginać się w zajęciach jogi na chustach!

Moje ciało pokochało bujanie, latanie i przytulanie w hamaku - zrelacjonowała aktorka.

Czuć, że aktywność fizyczna sprawia jej dużo radości. Dzięki niej zyskuje energię do dalszego działania w branży aktorskiej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić