Twierdzi, że została obdarzona darem jasnowidzenia. Zapowiada szkolenie

47

Alexandra Natalie Boykow jest gwiazdą "Chłopaków do wzięcia". Kobieta utrzymuje, że została obdarzona darem jasnowidzenia. Co jakiś czas dzieli się swoimi przeczuciami. Poza tym zapowiedziała fanom, że chce zorganizować dla nich specjalne szkolenie.

Twierdzi, że została obdarzona darem jasnowidzenia. Zapowiada szkolenie
Alexandra Natalie Boykow (Instagram)

"Chłopaki do wzięcia" to produkcja Polsatu, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Stworzono już aż 24 serie tego programu. Część uczestników show zyskała status pełnoprawnych internetowych celebrytów.

Sporą popularność zdobyła choćby Alexandra Natalie Boykow. Kobieta pomieszkuje w Polsce i Grecji. Na co dzień zajmuje się m.in. wróżbiarstwem, wizjonerstwem, radiestezją, a także kolekcjonowaniem monet.

Boykow uważa, że jest obdarzona darem jasnowidzenia. Co jakiś czas głosi w sieci autorskie przepowiednie. Fani nazywają ją "wizjonerką z Samos". Alexandra twierdzi zaś, że... ma wiedzę mogącą zmienić losy świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość

Niedawno podała "wizję" dotyczącą napiętych stosunków Izraela oraz Palestyny. Wpis wywołał duże poruszenie wśród internautów. Niektórzy podkreślali, że tak naprawdę nie jest to żadna przepowiednia, ale coś, o czym mówi się również w przestrzeni publicznej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazda chce zorganizować szkolenie

Samozwańcza jasnowidzka nierzadko była pytana o szczegóły pochodzenia jej daru. Boykow w odpowiedzi oznajmiła, że wkrótce wszyscy zainteresowani będą mogli się dowiedzieć, czym jest jasnowidztwo.

Kiedyś planuję robić szkolenia w tym temacie - przekazała Boykow.

Do tematu jasnowidzenia trzeba podchodzić z ogromnym dystansem. Wizje są głoszone przez przeróżnych profetów. Nierzadko jednak ich przeczucia totalnie rozmijają się z rzeczywistością, a "nadprzyrodzone" moce, którymi się chwalą, uznaje się za mocno wątpliwą kwestię.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić