Cebeńko uciekający przed kamerą. Dziwna sytuacja w studiu TVP Info

2

W środę 28 lutego jak co rano miało miejsce poranne wydanie programu informacyjnego w TVP Info. Oczom widzów ukazał się prezenter, Bartosz Cebeńko, który na drugim planie zaraz za plecami Wiolety Wramby uciekał przed kamerą. Szybko jednak wytłumaczył odbiorcom, co się stało.

Cebeńko uciekający przed kamerą. Dziwna sytuacja w studiu TVP Info
Bartosz Cebeńko i zabawna sytuacja na antenie (Facebook)

Bartosz Cebeńko jest jednym z prowadzących codzienny magazyn TVP "Teleexpress", zaraz obok Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej. Do nadawcy publicznego przeszedł z Polsatu. Jednak wcześniej znany był z jeżdżenia po całej Polsce i sprawdzania restauracji, w których Magda Gessler dokonała rewolucji. Swoją opinią Cebeńko dzielił się w mediach społecznościowych.

Pojawiły się wówczas plotki, że jest spokrewniony z restauratorką. On sam był rozbawiony teoriami ludzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sławne dzieci polskich gwiazd
Dowiedziałem się już, że jestem kuzynem, synem i kochankiem Magdy Gessler. Że pracuję dla niej, wynajęła mnie, a TVN mi płaci. Ludzie! Gdyby TVN mi płacił, to miałbym Mercedesa, a nie Volkswagena Caddy i nie szukałbym sponsora na benzynę - mówił w 2013 r. dla serwisu NaTemat.

W środę na antenie TVP Info miała miejsce niecodzienna sytuacja. Bartosz Cebeńko prowadzi w stacji poranne pasma i serwisy informacyjne. W pewnym momencie prezenter, którego było widać na drugim planie, za plecami Wiolety Wramby, uciekał przed kamerą. Widzowie zastanawiali się, o co chodzi. Dziennikarz pospieszył z tłumaczeniem.

Chcieliśmy po prostu państwu pokazać, jak działa automatyczny system kamer i tak to wygląda. Trochę kuchni jeszcze nigdy nikogo nie zabiło, ale proszę mi wierzyć, wszyscy są tutaj bezpieczni - wyjaśnił, a nagranie szybko zalało sieć.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Może i nie była to wpadka, ale problematyczne sytuacje czy błędy dość często pojawiają się w programach, które emitowane są na żywo. Najczęściej zauważalne są w programach śniadaniowych lub na paskach (belkach) w programach informacyjnych.

Czasem gospodarzom zdarzy się przejęzyczyć nazwisko gościa, z którym będą rozmawiać, czasem pojawi się jakaś literówka na pasku, która całkowicie zmienia sens wypowiedzi.

Autor: ALG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić