Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 
aktualizacja 

Linda powróci w popularnej roli? Odbyło się spotkanie

7

Serial kryminalny produkcji TVP, "Paradoks", nadal cieszy się sympatią widzów. Nawet po latach od swojej premiery i krótkiej, jednosezonowej emisji. Teraz okazuje się, że jego twórcy rozważają kontynuację.

Linda powróci w popularnej roli? Odbyło się spotkanie
Trwają rozmowy nad reaktywacją serialu "Paradoks" (Facebook, YouTube, Oddajcie nam Paradoks, serialetvp)

Serial "Paradoks" zadebiutował na małym ekranie jesienią 2012 roku i zakończył się po jednym sezonie mającym 12 odcinków. Fabuła oscyluje wokół postaci inspektora Komendy Głównej Policji, Marka Kaszowskiego (w tej roli Bogusław Linda) oraz funkcjonariuszki Biura Służby Wewnętrznej, podkomisarz Joanny Majewskiej (Anna Grycewicz).

Wydawałoby się, że zapomniana produkcja już nie wróci. Teraz wygląda na to, że zadziałał "efekt Netflixa". Po umieszczeniu "Paradoksu" na popularnej platformie streamingowej w 2021 roku, serial dostał drugie życie - zainteresowanie widowni, nie tylko polskiej, ale też i zagranicznej jest ogromne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cleo wchodzi w nową branżę. Oto, co będzie robić
Paradoks, serial który premierował na antenie TVP 2 jesienią 2012, 12 lat później jest znany niemal wszystkim widzom w Polsce a dzięki temu, iż w 2021 trafił na platformę Netflix, gdzie mimo swojej blisko 10 letniej przeszłości był przez miesiąc w pierwszej trójce najbardziej oglądanych seriali w Polsce, znany jest już także widowni zagranicznej - czytamy w poście.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

20 marca na profilu "Oddajcie nam Paradoks" zostało opublikowane zdjęcie z twórcami serialu: reżyserem Gregiem Zglińskim, producentem Piotrem Dzięciołem, scenarzystą Igorem Brejdygantem i oczywiście odtwórcą głównej roli, dyskutujących na temat reaktywacji "Paradoksu"?

Jaka jest tajemnica wciąż po latach rosnącej popularności tego serialu? Nie wiemy do końca, ale może chodzi o to że zajmujemy się w nim tym co dobre w ludziach miast wciąż i na okrągło tym co w nich złe. W każdym razie dziś spotkaliśmy się w gronie kluczowych twórców i odtwórców by zastanowić się na tym jak… ciąg dalszy nastąpi - podsumowali tajemniczo autorzy

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: „Paradoks" - zobacz zwiastun
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić