Trwa koszmar gwiazdy "Klanu". Potrzebna następna operacja

16

Aldona Orman boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi. Najpierw uległa wypadkowi na planie filmowym w Albanii, a później - podczas kręcenia zdjęć do "Klanu" - w jej głowie pękł tętniak. W szpitalu przeszła dwie operacje. Teraz czeka ją kolejna.

Trwa koszmar gwiazdy "Klanu". Potrzebna następna operacja
Aldona Orman (AKPA)

Na początku 2023 roku Aldona Orman zaliczyła nieszczęśliwy wypadek na planie filmu "Dom wybranych". Zdjęcia częściowo powstawały w Albanii, gdzie Orman spadła w przepaść i wylądowała na betonowym podłożu. To było naprawdę niebezpieczne zdarzenie - aktorka mogła zostać sparaliżowana. Mogła też nawet stracić życie.

Ostatecznie skończyło się na potłuczeniach i uszkodzeniu kręgów. Niestety, później Orman doświadczyła kolejnego dramatu. 16 października, w trakcie kręcenia zdjęć do serialu "Klan", w głowie Orman pękł tętniak. Straciła przytomność, a także mowę i wzrok na pewien czas.

Na planie serialu "Klan" pękł mi tętniak. Na szczęście szybko udzielono i pomocy. Podczas kręcenia jednej ze scen źle mi się grało. Nie byłam zadowolona, więc podeszłam do monitora, żeby odtworzyć i zobaczyć, czy nie trzeba zrobić dubla. Usiadłam na krześle i w mojej głowie nastąpił potworny wybuch. W jednym momencie straciłam mowę, straciłam wzrok i nie mogłam się ruszyć. Gdyby to się stało chwilę później, jakbym była już w samochodzie, mogłoby dojść do tragedii - opowiedziała w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej. "Ja widzę, że Marcin jej trochę odpuszcza. On jej nie pushuje"

Na szczęście gwiazda "Klanu" nie była sama. Szybko wezwano pomoc, dzięki czemu aktorce udało się pomóc. Do tej pory przeszła dwie operację.

Aldona Orman nadal ma problemy

Niestety, Aldona Orman nadal mierzy się z problemami zdrowotnymi. Ostatnio ujawniła, że w jej głowie jest kolejny tętniak.

Czeka mnie jeszcze jedna operacja. Na szczęście jestem w dobrych rękach… W szpitalu MSWiA w Warszawie na oddziale neurochirurgii pracują sami profesjonaliści. Dzięki ich fachowości szybko wróciłam na plan serialu - podkreśliła, cytowana przez "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić