Jakub Artych
Jakub Artych| 
aktualizacja 

Britney Spears okradziona. Pokazała dowód w sieci

23

Britney Spears w niedzielę na Instagramie pokazała swoje puste pudełko na biżuterię, twierdząc, że znajdujące się w nim przedmioty zostały skradzione. - Mój dziecięcy krzyżyk, który nosiłam od czwartego roku życia, zniknął… jest taki cienki - żaliła się w mediach społecznościowych.

Britney Spears okradziona. Pokazała dowód w sieci
Britney Spears okradziona. Pokazała dowód w sieci (Getty Images, fot. Instagram)

Britney Spears regularnie dzieli się ze swoimi fanami informacjami z życia prywatnego. Tym razem piosenkarka opowiedziała o tym, jak została okradziona.

Wokalistka powiedziała na Instagramie, że ktoś ukradł całą jej biżuterię, ale nie złożyła jeszcze zawiadomienia na policję.

Piosenkarka i autorka tekstów w niedzielę wieczorem udostępniła nakręcony przez siebie film, na którym pokazuje fanom serię małych, pustych szuflad... twierdząc, że to tam trzymała swoje cenne przedmioty, a teraz ich nie ma.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najpierw się przeżegnał, a potem pobił pracownika Straży Jasnogórskiej

Ikona muzyki ujawniła również, że zwykle unika kupowania bardzo drogiej biżuterii z powodu kradzieży.

Kupuję tanio i podróbki. Ta sytuacja jest jednak trudna, ponieważ niektóre z moich ubrań były oryginalnie robione dla mnie… a mój dziecięcy krzyżyk, który nosiłam od czwartego roku życia, zniknął… jest taki cienki - powiedziała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Problemy psychiczne Spears

Informator serwisu "In Touch" twierdzi, że wszelkie medialne doniesienia o pogorszeniu się stanu zdrowia piosenkarki "nie są nowe". Źródło serwisu podkreśla, że gwiazda popu nie zawsze bierze leki, a nawet zdarza się jej mieszać farmaceutyki z alkoholem. Właśnie wtedy jej osobliwe zachowanie, może być najbardziej zauważalne przez innych.

Jej wahania nastroju są niesamowite i jeśli Britney wpuści cię do swojego świata, zobaczysz to na własne oczy. Ma wielkie, kochające serce, ale leki są konieczne i widać, kiedy ich nie bierze lub gdy miesza z nimi inne substancje, lub alkohol - czytamy.

Nieregularne zażywanie leków nie jest jedynym problemem 42-latki. Britney Spears ma mieć również spore trudności m.in. z kontrolowaniem swoich nastrojów. Rzekomo piosenkarce bardzo łatwo "wpaść w szał".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić