Kapitan zaskoczył wszystkich. "Mam do ciebie prośbę, kochanie"

4

Pasażerowie samolotu linii lotniczych LOT, którzy leciał z Warszawy do Krakowa, nie mogli narzekać na nudę. A jedna ze stewardess przeżyła prawdziwy szok. Dlaczego? Otóż na pokładzie maszyny miała miejsce bardzo wzruszająca scenka.

Kapitan zaskoczył wszystkich. "Mam do ciebie prośbę, kochanie"
Stewardessa linii Lot przeżyła szok podczas lotu do Krakowa. "Mam do ciebie prośbę, kochanie" (Facebook, LOT Polish Airlines)

Polskie Linie Lotnicze LOT na swoim fanpage na Facebooku opublikowały niesamowite nagranie. Z całą pewnością rozczuli ono nie tylko niepoprawnych romantyków.

Dzień dobry, mówi kapitan Konrad Hanc. Witam państwa serdecznie na pokładzie samolotu Embraer 195 Polskich Linii Lotniczych LOT ­- powiedział pilot tuż przed odlotem, witając się z podróżnymi standardową formułą.

Następnie dodał coś, czego z pewnością nie przewiduje regulamin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami" z Kevinem! Michał Kassin zdradza, jaki za "kulisami" jest mąż (?) gwiazdy
Dziś na pokładzie tego samolotu jest bardzo ważna dla mnie osoba. Mam nadzieję, że się niczego nie spodziewała - kontynuował widocznie zdenerwowany kapitan.

Następnie wyznał, że półtora roku temu w pracy - również podczas lotu do Krakowa - poznał najcudowniejszą osobę, która odmieniła jego życie. - Jesteś dla mnie największym skarbem, największym spełnieniem moich marzeń. W związku z tym mam do ciebie pytanie, kochanie... - mówił Konrad Hanc.

W tym momencie mężczyzna ukląkł, wyciągnął bukiet kwiatów oraz pierścionek i zwracając się w stronę wybranki, spytał, czy zostanie jego żoną.

Rozemocjonowana kobieta przybiegła do niego z drugiego końca pokładu samolotu. "Oczywiście, że tak" - odpowiedziała wzruszona, rzucając się w ramiona ukochanego.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzenie nagrania do końca bez uronienia kilku łez wzruszenia to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza że zakochani także nie mogli ich powstrzymać w tej niezwykłej chwili. Wzruszeni pasażerowie nagrodzili ich gromkimi oklaskami. Z kolei na Facebooku kolejne kilkaset osób życzyło zakochanym szczęścia.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić