Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Tucker Carlson podekscytowany wizytą w sklepie. Zachwycił go wózek

O Tuckerze Carlsonie zrobiło się głośno, kiedy pojechał do Rosji, żeby przeprowadzić wywiad z Władimirem Putinem. Były dziennikarz Fox News chętnie dzieli się wrażeniami z pobytu w Moskwie. W sieci można się natknąć się m.in. na nagranie, na którym Carlson z ekscytacją odkrywa znaną nam z naszych supermarketów technologię.

Tucker Carlson podekscytowany wizytą w sklepie. Zachwycił go wózek
Carlson Tucker w moskiewskim sklepie (Twitter)

Tucker Carlson był pierwszym zachodnim dziennikarzem, który po wybuchu wojny na Ukrainie spotkał się z Putinem. Za rozmowę z Putinem na Carlsona spadła lawina krytyki. Wytknięto mu, że nie zadał dyktatorowi żadnego trudnego pytania, pozwalając Putinowi na swobodną wypowiedź.

Poza wizytą na Kremlu, były dziennikarz Fox News postanowił poświęcić trochę czasu na zwiedzenie Moskwy. Swoją wizytę skrzętnie dokumentował i teraz co rusz dzieli się ze swoimi obserwatorami kolejnymi nagraniami. Jedno z nich szczególnie przykuło uwagę internautów. Mowa o filmiku, który został zrobiony w jednym z moskiewskich supermarketów.

Wydaje mi się, że wkładasz 10 rubli tutaj i bierzesz je z powrotem, kiedy odkładasz wózek, więc jest za darmo, ale jednocześnie z zachętą do jego zwrócenia, zamiast wzięcia go ze sobą — mówi wyraźnie zachwycony dziennikarz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rosyjski opozycjonista ostrzega po śmierci Nawalnego. "Putin pójdzie dalej"

Nie wszyscy dowierzają ekscytacji i zachwytowi kontrowersyjnego dziennikarza. Niektórzy są przekonani, że to tylko gra, a "cała ta szopka jest z góry zaplanowana" i obliczona na promocję Rosji.

Carlson Tucker zachwyca się Rosją

Carlson Tucker w ostatnim czasie aktywnie lobbuje na rzecz Rosji i samego Putina. Choć zarzeka się, że nie kibicuje rosyjskiemu przywódcy, pozwala sobie na stwierdzenia, że "Rosja została odrzucona przez Zachód", a sama Moskwa jest piękniejsza niż jakiekolwiek inne miejsce w kraju.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Nie miałem o tym pojęcia. Jest znacznie czystsza, bezpieczniejsza i ładniejsza. Jej architektura, jedzenie, usługi są lepsze niż w jakimkolwiek innym mieście w Stanach Zjednoczonych — tak dziennikarz zachwalał Moskwę w Dubaju.

W trakcie tego samego wystąpienia stwierdził, że Rosja jest skłonna do negocjacji z Ukrainą. Podkreślił jednak, że Ukraińcy nie powinni przeciągać wojny, bo im dłużej będzie trwała, tym mniej skłonny do ugody będzie Putin.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić