13-latek w "The Voice Kids" poruszył wszystkich. "Robisz dużo dobrego"

1

Kolejny odcinek "The Voice Kids" za nami. Tym razem oczy publiczności były skierowane w stronę Fabiana Szulborskiego. 13-latek opowiedział piękną historię o przyjaźni z niepełnosprawnym chłopcem, któremu śpiewem i grą na gitarze. Poznajcie tę historię.

13-latek w "The Voice Kids" poruszył wszystkich. "Robisz dużo dobrego"
13-latek w "The Voice Kids" poruszył wszystkich. "Robisz dużo dobrego" (AKPA, Instagram, @thevoicekidstvp, Gałązka)

"The Voice Kids" to program, w którym dzieci w wieku od 8 do 14 lat mają szansę zaprezentować swój talent wokalny. W tegorocznej odsłonie show w fotelach jurorskich zasiedli Cleo, Tomson i Baron oraz debiutująca w roli trenerki Natasza Urbańska.

Trzeba przyznać, że najnowszy sezon "The Voice Kids" nieustannie zaskakuje. Tym razem oczy widzów przykuł pewien 13-latek. Chłopiec nie tylko oczarował wszystkich swoim występem, ale również wzruszył niesamowitą historią.

13-latek w "The Voice Kids" poruszył wszystkich

Fabian Szulborski śpiewa od najmłodszych lat. Jak mówił w programie, pasję zaszczepiły w nim jego siostry, z którymi często dawał koncerty rodzinie. Nastolatek gra też na gitarze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Szpak nie owija w bawełnę: "Nie lubię siebie słuchać i nie lubię siebie oglądać"

Uczestnik 7. edycji "The Voice Kids" dzieli się swoim talentem nie tylko na scenie, ale również w zaciszu domowym, by grać i śpiewać swojemu niepełnosprawnemu przyjacielowi - Kubie.

Kuba jest chory na Zespół Guillaina-Barrego przez co nie może się ruszać. Nie może mówić. Mam nadzieję, że mu się bardzo podoba to, co robię - powiedział podczas przesłuchań w ciemno.

Fabian praktycznie codziennie odwiedza swojego przyjaciela. - Przepiękne, że na poziomie muzyki można tak fajnie nawiązać więź między nastolatkami. Rówieśnik po prostu przyjeżdża i jemu gra, i to jest po prostu cała magia - przyznała mama nastolatka z niepełnosprawnością.

Opowieść nastolatka głęboko poruszyła zarówno trenerów, jak i widzów programu. Nawet Tomasz Kammel nie krył swojego podziwu. - Robisz chłopie dużo dobrego dla innych - przyznał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić