Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Bajońska suma. Tyle Rutkowscy wydają na podwójną imprezę

9

Sobota (11 maja) będzie wyjątkowym dniem dla rodziny Rutkowskich. Odbędą się bowiem aż dwie ważne uroczystości! Chodzi o odnowienie przysięgi małżeńskiej, ale i pierwszą komunię świętą Krzysztofa Rutkowskiego juniora. O szczegółach donoszą media.

Bajońska suma. Tyle Rutkowscy wydają na podwójną imprezę
Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski (AKPA)

Już 11 maja (sobota) Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja odnowią przysięgę przed księdzem. Wszystko wskazuje na to, że uroczystość będzie iście bajkowa - donosi "Super Express".

Tego dnia do pierwszej komunii przystąpi Krzysztof Rutkowski junior. Wiadomo już, że młodzieniec może liczyć na niezwykłe prezenty.

Wydatki na wesele połączone z komunią wyniosą... ponad 400 tysięcy złotych! Kontrowersyjny detektyw początkowo szacował, że uda się zamknąć w znacznie niższej kwocie. Chciał wydać... 100 tys. zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polak dotarł w wyjątkowe miejsce. "Najpiękniejsze plaże"

Krzysztof Rutkowski "chyba pomylił złotówki z euro"

O kosztach wyjątkowych uroczystości w rozmowie z "Faktem" mówiła Maja Rutkowski. - Wiem, że mąż mówił, że wydamy 100 tys. zł na wszystko, ale jak to facet, w takich sprawach nie orientuje się i chyba pomylił złotówki z euro - zaznaczała.

Na pewno nie zmieścimy się w 100 tysiącach, tyle pochłoną same dekoracje, a jest jeszcze transport wszystkich rzeczy, restauracja i jedzenie, barmani i różne atrakcje, które szykujemy dla gości. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze - podkreśliła małżonka Krzysztofa Rutkowskiego.

Wiadomo, że Rutkowski nie oszczędzał też na prezentach dla syna. 10-letni Krzyś otrzyma między innymi... BMW E36 z silnikiem E46 o wartości około 200 tys. zł. Chłopiec ma nim jeździć na torze, pod okiem instruktora.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić