Był pierwszym mężem Magdy Mołek. Zmarł w zeszłym roku

3

Magda Mołek podzieliła się niedawno informacją, że rozwodzi się ze swoim drugim mężem, Maciejem Taborowskim. Niewiele osób wie, że jej pierwszy małżonek Daniel Lewczuk zmarł w ubiegłym roku. - Nikt nigdy nie przekonał mnie do siebie w tak krótkim czasie i w tak dziwnych okolicznościach - wspominała partnera prezenterka.

Był pierwszym mężem Magdy Mołek. Zmarł w zeszłym roku
Niewiele osób wie, że pierwszy mąż Magdy Mołek zmarł w ubiegłym roku (AKPA, AKPA)

Magda Mołek chroni swoją prywatność i niezbyt chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego publicznie. Wiadomo jednak, że od ponad 13 lat była w małżeństwie z prawnikiem Maciejem Taborowskim.

Ostatnio media obiegła wiadomość o tym, że Magda Mołek rozwodzi się z mężem. Prezenterka zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu i zaapelowała o uszanowanie tych trudnych dla niej chwil.

Uprzedzając ewentualną medialną burzę, w trosce o spokój moich dzieci i najbliższych, chcę Was poinformować, że musiałam podjąć decyzję o rozwodzie z moim mężem. Proszę o uszanowanie tego trudnego momentu. Każde naruszenie moich dóbr osobistych, mojej prywatności, będzie niezwłocznie kierowane na drogę sądową. Te z Was, które są mi dziś życzliwe, proszę o wsparcie. Dziękuję Magda — napisała Mołek na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szelągowska: "Byłam asystentką Magdy Mołek"

Zanim jednak prezenterka wyszła za Macieja Taborowskiego, była żoną Daniela Lewczuka, od 2015 roku członka Rady Nadzorczej Spółki Mostostal Zabrze S.A. Poznała go krótko po rozstaniu z Remigiuszem Maścianicą, który to przekonał ją do przeprowadzki do Warszawy. Niedługo później Maścianica odszedł od Mołek i związał się z Sandrą Walter, córką twórcy stacji TVN.

Po rozstaniu Magda Mołek szybko związała się z przedsiębiorcą Danielem Lewczukiem. Podobno udało mu się zdobyć jej numer od ich wspólnej znajomej — Anny Zejdler. Zadzwonił pod pretekstem organizacji pomocy dla pewnej dziewczyny. Wszystko skończyło się umówieniem się na randkę.

- Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego poszłam. Może mi się nudziło? (...) Ale nie żałuję ani minuty spędzonej z Danielem. (...) On nie był sobą, spiął się, napuszył, chciał mi zaimponować. Oczywiście bez przerwy opowiadał o sobie - opowiadała Mołek w jednym z wywiadów.

Nikt nigdy nie przekonał mnie do siebie w tak krótkim czasie i w tak dziwnych okolicznościach. Daniel był na kontrakcie w Moskwie, ale przylatywał raz w miesiącu na weekend, podczas którego spędzaliśmy ze sobą 24 godziny, tylko we dwoje. A potem wyjeżdżał i ... nie dzwonił. (...) Poznałam go przez maile - dodała.

Daniel Lewczuk zmarł 1 sierpnia 2023 r., a o jego śmierci poinformował Klub Przedsiębiorczości za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Z wielkim smutkiem informujemy, że wczoraj zmarł Daniel Lewczuk — jeden z ekspertów naszego Klubu, nasz mentor, przyjaciel i wspaniały człowiek" - napisał Klub Przedsiębiorczości w oświadczeniu na Facebooku 1 sierpnia 2023 r.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić