Irena Santor trafiła do szpitala. Już wiadomo, jak się czuje

1

Irena Santor niedawno trafiła do szpitala, co zaniepokoiło jej fanów. Popularna artystka musiała przejść operację usunięcia kamieni nerkowych. Jak obecnie czuje się 89-latka? Na to pytanie odpowiedziała w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Irena Santor trafiła do szpitala. Już wiadomo, jak się czuje
Irena Santor (AKPA)

Spory niepokój zapanował wśród fanów Ireny Santor. Wszystko za sprawą doniesień o złym stanie zdrowia gwiazdy. W ubiegłym tygodniu artystka przeszła operację usunięcia kamieni nerkowych. Momentami były one dla niej bardzo uciążliwe - piosenkarce dokuczała m.in. nieprzyjemna kolka.

Santor opuściła już szpital, a jej stan z dnia na dzień jest coraz lepszy. Popularna wokalistka może liczyć na wsparcie fanów, ale i przyjaciół, co na pewno jest dla niej bardzo istotne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martyna Wojciechowska stanęła w obronie Luny. "Nie rozumiem, czemu mamy śmiałość i odwagę krytykować kogoś za wygląd"

Po operacji rozmawiał z piosenkarką "Super Express". Podczas krótkiego wywiadu dała do zrozumienia, że nie może się doczekać kolejnych spacerów i spotkań z przyjaciółmi. Santor zapewniła, że wszystko u niej dobrze, a kwestia operacji nie była dla niej ciosem.

Odzyskuję już siły. Jestem pod opieką wspaniałych lekarzy i przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Zamierzam jeszcze długo cieszyć się życiem, a zbliżająca się wiosna napawa mnie radością - oznajmiła 89-latka.

Irena Santor musiała przejść operację

O problemach zdrowotnych gwiazdy "Super Expressowi" powiedziała osoba z jej otoczenia.

Operacja była zaplanowana. Wszystko przebiegło pomyślnie. Irenka już odzyskuje siły i czuje się coraz lepiej - podkreślało źródło tabloidu.

Te doniesienia pokryły się z rzeczywistością. Najważniejsze w tym wszystkim jest niewątpliwe to, że gwiazda nie traci pogody ducha i powoli odzyskuje pełnię sił.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić