oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Janina z "Sanatorium miłości" w szpitalu. Wiadomo, co się stało

0

Sympatycy "Sanatorium miłości" z pewnością pamiętają Janinę, która wzięła udział w 6. edycji miłosnego show TVP. Okazuje się, że kuracjuszka miała wypadek. Szczegółami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Janina z "Sanatorium miłości" w szpitalu. Wiadomo, co się stało
Janina z "Sanatorium miłości" miała wypadek. (AKPA, AKPA)

Janina wzięła udział w 6. edycji "Sanatorium miłości". Widzowie kibicowali jej i Tadeuszowi. Wielu miało nadzieję, że ich relacja nie skończy się wraz z końcem zdjęć do programu. Ostatecznie po wyjeździe z uzdrowiska w Krynicy-Zdroju nie spotkali się ani razu. Pytany o powody Tadeusz stwierdził, że nie widzi Janiny u siebie na wsi. Do tego zaczął mieć wątpliwości, czy kobiecie zależy na nim, czy na jego pieniądzach.

Ostatecznie drogi tej dwójki rozeszły się wraz z końcem prac na planie. Nie zmieniło to jednak zainteresowania widzów losami Janiny. Niestety w ostatnim czasie nie miała dla nich dobrych wiadomości. Bohaterka "Sanatorium miłości" złamała rękę. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z zagipsowanym przedramieniem.

Energia mnie rozpierała, aż ręka jest złamana. Żeby kózka nie skakała, toby rączki nie... — napisała na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Chodakowska uderza we freak fighty! „To przejmujące. Życzyłabym sobie, żeby sport był związany ze sportem i żeby…”

Wygląda na to, że nawet poważna kontuzja nie jest w stanie odebrać Janinie pogody ducha i dystansu do siebie.

Fani Janiny życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia

Sympatycy Janiny błyskawicznie zareagowali na jej post, życząc jej szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. "Ale gdyby nie skakała, to by smutne życie miała" - napisała jedna z internautek, nawiązując do wpisu Janiny. "Bardzo ci współczuję Janeczko, wracaj szybko do zdrowia" - dodała kolejna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Janina nie zdradziła, jak doszło do wypadku. Nie jest jednak tajemnicą, że emerytka jest niezwykle aktywną osobą. Tańczy, jeździ na rolkach i uprawia nordic walking. Wielokrotnie zachęcała wszystkich do aktywności. "Zachęcam do ćwiczeń, które mają pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne, pomagają niwelować stres, poprawiają samopoczucie i nastrój. Aktywność fizyczna jest niezbędna dla zdrowia kości i stawów" - mówiła.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić