Kacper Kulpicki| 
aktualizacja 

Kazik Staszewski wrzucił nagranie ze szpitala. Fani byli zaniepokojeni

14

Kazik Staszewski wrzucił nagranie ze szpitalnego łóżka. W sieci zawrzało. Natychmiast pojawiły się komentarze, w których fani życzyli powrotu do zdrowia. Po chwili wokalista wyjaśnił jednak całą sytuację.

Kazik Staszewski wrzucił nagranie ze szpitala. Fani byli zaniepokojeni
Kazik Staszewski w szpitalu. Wrzucił do sieci niepokojące nagranie (AKPA, Instagram @kazikstaszewski63)

Kazik Staszewski dodał nagranie, które zaniepokoiło jego fanów. Widać na nim jak muzyk słabym głosem odśpiewuje fragment piosenki Mieczysława Fogga pt. "Tango Milonga". W ostatnich sekundach nagrania wokalista życzy internautom, by mieli udany, "a wręcz doskonały piątek".

Fani 61-latka zaczęli martwić się o jego przyszłość i snuć domysły, dlaczego musiał oddać się w ręce lekarzy. W komentarzach nie zabrakło także motywacyjnych życzeń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Robert Janowski o odejściu z Polsatu i propzycji z TVP. Ucina plotki o żonie i mówi o powrocie do "Jaka to melodia"
"Panie Kazik, nie żartuj pan sobie aż tak", "Mam nadzieję, że to plan jakiegoś teledysku", "Kazik, nie dajemy się! Co to ma znaczyć? Szybko wracaj do zdrówka", "Będzie dobrze, musisz wrócić na scenę" - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Okazuje się, że Kazik Staszewski zamieścił archiwalne nagranie w sieci. W jednym z komentarzy zdementował wieści, że obecnie przebywa w szpitalu. Filmik powstał rok temu podczas operacji usunięcia wyrostka.

Dziś jest super, a Polska wygra i będzie mistrzem Europy – czytamy komentarz wokalisty.

Trzeba przyznać, że wokalista napędził fanom sporego stracha. Na nagranie zareagowała nawet Monika Olejnik, która życzyła Staszewskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić