Kacper Kulpicki| 
aktualizacja 

Kevin Spacey nie wytrzymał. Rozpłakał się na wizji

1

Kevin Spacey zakończył współpracę z serialem "House of cards" w oparach skandalu. Netflix zrezygnował ze współpracy z aktorem po tym, jak został on oskarżony o molestowanie. Gwiazdor udzielił wywiadu, w którym ze łzami w oczach opowiedział o długach i widmie bankructwa.

Kevin Spacey nie wytrzymał. Rozpłakał się na wizji
Kevin Spacey ze łżami w oczach mówi o problemach finansowych (kadry z filmu na kanale YouTube @Piers Morgan Uncensored)

Kevin Spacey jeszcze dekadę temu był jednym z najbardziej lubianych gwiazdorów i święcił triumfy w Hollywood. Sytuacja zmieniła się o 180 stopni w 2017 roku. Wówczas został pozwany o molestowanie.

Wskutek piętrzących się problemów wizerunkowych Netflix zerwał z nim umowę i przerwał zdjęcia do ostatniego sezonu "House of cards". To wiązało się z dużymi stratami. Część z nich, zgodnie z wyrokiem sądu, miał ponieść serialowy Frank Underwood. Mowa o ponad 30 milionach dolarów rekompensaty.

Z najnowszego wywiadu wynika, że aktor nie wyszedł na prostą. W programie "Piers Morgan Uncensored" ze łzami w oczach wyznał, że znajduje się w - nomen omen - opłakanej sytuacji finansowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Olga Bończyk odwiedza grób Zbigniewa Wodeckiego? "Nie potrzebuję być na grobie Zbyszka, żeby z nim rozmawiać"

Kevin Spacey nie ukrywał, że nie wywiązał się ze wszystkich należności i musi opłacić wielomilionowe opłaty prawne. Gospodarz talk-show zapytał go, czy ma w tej chwili jakiekolwiek oszczędności.

Żadnych - odparł załamany 64-latek, co chwilę wycierając chusteczką twarz.

Zdobywca Oscara zmierzył się też z pytaniem, co zamierza zrobić, by wykaraskać się z finansowego potrzasku. Jego odpowiedź, choć krótka, kosztowała go sporo nerwów.

Wrócę na konia - podsumował dając do zrozumienia, że wróci do pracy.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kevin Spacey był oskarżony o molestowanie. Nie został skazany

Aktor w 2017 roku został publicznie oskarżony i jednocześnie pozwany przez Anthony'ego Rappa o molestowanie. Mężczyzna na łamach BuzzFeed stwierdził, że do czynu miało dojść w 1986 roku, gdy miał zaledwie 14 lat. Nie udało mu się tego udowodnić w sądzie.

W ciągu następnych miesięcy wobec Kevina Spacey skierowano kilkanaście podobnych pozwów. Niektóre dotyczyły także napaści seksualnych. Kevin Spacey w sprawie rzekomych przestępstw natury seksualnej ani razu nie został skazany przez sąd. Bohaterowi takich kinowych kitów, jak "American beauty" i "Szefowie wrogowie" nie udało się odbudować kariery.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić