Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Kłopoty Justyny i Łukasza z "Rolnicy. Podlasie". Bolesna strata

8

Justyna i Łukasz ze wsi Ciemnoszyje są bohaterami serialu "Rolnicy. Podlasie". Para jest uznawana za bardzo zgrane i przedsiębiorcze małżeństwo. Na co dzień Maciorowscy zajmują się hodowlą krów. Niekiedy muszą oczywiście mierzyć się z pewnymi wyzwaniami i problemami.

Kłopoty Justyny i Łukasza z "Rolnicy. Podlasie". Bolesna strata
Kłopoty Justyny i Łukasza z "Rolnicy. Podlasie". Bolesna strata (Facebook)

"Super Express" niedawno odwiedził Ciemnoszyje koło Grajewa. Wszystko po to, by sprawdzić, co dzieje się u Justyny i Łukasza Maciorowskich.

Aktualnie rolnicy przygotowują się do sezonu.

Wapno jest bardzo potrzebne w ziemi, bo przez stosowanie nawozów naturalnych takich jak gnojowica, obornik zakwaszamy ziemię, więc musimy to kompensować wapnem - wyznał Łukasz w rozmowie z tabloidem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Luna o Eurowizji, hejcie i swoim samopoczuciu. "To były takie igrzyska śmierci"

Okazało się, że małżonkowie mają problem z działką. O co dokładnie chodzi?

Jedna trzecia działki będzie zabrana. Tutaj będzie droga serwisowa, później będzie wiadukt. Muszą go wysoko usypać, więc będzie bardzo szeroki. Już nawet nie chodzi o tę działkę, tylko o to, że do dalszej części działki nie będziemy mieli swobodnego dostępu, więc bydło nie będzie mogło się wypasać - zrelacjonował Łukasz za pośrednictwem "SE".

Justyna i Łukasz po raz pierwszy pojawili się w serialu "Rolnicy. Podlasie" w drugim odcinku trzeciej serii. Fani praktycznie natychmiast ich polubili z uwagi na pracowitość, zaradność, ale i dobre relacje rodzinne.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić