Komarnicka zdradza szczegóły roli w nowym "Ranczu". Wspomniała o Królikowskim
- Małpa z Warszawy wróciła - oznajmiła w poprzednim wpisie w mediach społecznościowych, informując, że grana przez nią Monika Kurczab ponownie pojawi się w "Ranczu". Teraz Emilia Komarnicka zdradziła więcej szczegółów.
Emilia Komarnicka w "Ranczu" gra od 7. sezonu serialu. Pojawiła się jako agentka sztuki, by wypromować obrazy Kusego (Paweł Królikowski). Przy okazji chciała rozbić jego małżeństwo z Lucy (Ilona Ostrowska). Potem jednak zmieniła front i zakochała się w przyjacielu Wilskiej, pracowniku ambasady USA, Jerrym (Jeff Butcher).
Niestety Królikowski i Butcher już nie żyją i wątek granych przez nich postaci może nie pojawić się w ogóle w nowych odcinkach "Rancza". Tym samym wątek agentki Kusego może być marginalny.
Emilia Komarnicka potwierdziła to we wpisie na Facebooku.
Monika pojawi się w nowym sezonie tylko symbolicznie, w kilku scenach. Ale sam fakt, że mogłam znów spotkać tę postać, wejść do tego świata i zobaczyć ukochaną ekipę, jest dla mnie ogromnym prezentem - napisała aktorka wcielająca się w agentkę Kusego.
Potem wspomniała o zmarłym koledze z planu. Komarnicka miała nawet wrażenie, że gdzieś krąży energia Królikowskiego.
Nie było z nami Pawła Królikowskiego, mojego serialowego partnera. A jednak miałam momentami wrażenie, że jego energia gdzieś tam krąży między nami. Jakby z charakterystycznym uśmiechem patrzył z góry i myślał: "No dobra, dzieciaki, grajcie dalej". I graliśmy. Z wdzięcznością. Za ludzi, za wspomnienia i za to, że po tylu latach wciąż chcecie wracać do tej historii razem z nami. Ranczo wraca do Waszych domów już jesienią - zakończyła.