Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Koniec "Sylwestra Marzeń"? Jest reakcja gwiazdora

8

Marcin Miller już wiele razy błyszczał w trakcie Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że... takie sytuacje mogą się już nie powtórzyć, bo nowy burmistrz Zakopanego zapowiedział pożegnanie się z czasami starej Telewizji Polskiej. Co na to znany artysta?

Koniec "Sylwestra Marzeń"? Jest reakcja gwiazdora
Marcin Miller (Licencjodawca, AKPA)

Marcin Miller to artysta, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Wiele razy udowadniał, że wraz z zespołem Boys potrafi zrobić niesamowite show. Nic więc dziwnego w tym, że organizatorzy "Sylwestra Marzeń" zawsze zapraszali go na imprezę. Był wręcz stałym gościem imprezy Telewizji Polskiej w Zakopanem.

Wszystko jednak ma swój kres. Władzę w stolicy polskich gór przejął nowy burmistrz, 36-letni Łukasz Filipowicz, tym samym kończąc erę rządów Prawa i Sprawiedliwości. Włodarz już przedstawia swoje warunki. Jeden z nich to zmiana wizerunku Zakopanego i odejście od organizacji "Sylwestra Marzeń".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Firmy zwalniają pracowników. Eksperci: to są lokalne dramaty, tragedii na rynku nie ma

Na łamach "Gazety Wyborczej" powiedział, że "nie będzie rządów Leszka Doruli, nie ma Jacka Kurskiego w TVP, więc i nie będzie Sylwestra Marzeń". To z pewnością nie ucieszy wszystkich tych, którzy w sylwestrową noc uwielbiali poszaleć w Zakopanem.

Marcin Miller zapytany o decyzję nowego burmistrza

Do koncepcji nowego burmistrza Zakopanego w rozmowie z Plejadą odniósł się Marcin Miller. Otwarcie wyznał, że jest mu totalnie obojętne, gdzie występuje.

Czy to jest Zakopane, czy inne miasto - mi to jest akurat rybka. Gram tam, gdzie mam umowę, gdzie chcą się ludzie bawić. Tak burmistrz sobie zażyczył - nie wiem, czy to jest dobre. To jest jedyna impreza w roku - ludzie chcą się bawić i tyle. Zawsze są zdania podzielone. Dla jednego będzie muzyka za głośna, innemu przeszkadza, że petardy strzelają - zaznaczył Miller.

Zapowiedział też, gdzie potencjalnie może wystąpić jego zespół. - Jeżeli nie będzie sylwestra w Zakopanem, to my będziemy się bawić w Chorzowie - podkreślił Miller.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić