Malwina Wędzikowska o kulisach nowego show TVN. "Lęk, niepokój i walka na śmierć i życie"

3

Malwina Wędzikowska poprowadzi nowy program TVN "The Traitors. Zdrajcy". Premierowy odcinek show zostanie wyemitowany w środę 28 lutego. W najnowszym wywiadzie ujawniła jego kulisy.

Malwina Wędzikowska o kulisach nowego show TVN. "Lęk, niepokój i walka na śmierć i życie"
Malwina Wędzikowska poprowadzi nowy program TVN "The Traitors. Zdrajcy" (AKPA, AKPA)

Inspiracją do powstania nowego programu TVN była hitowa gra "Mafia". Prowadząca Malwina Wędzikowska podzieli 24 uczestników na lojalnych i zdrajców. Każda z dwóch grup ma za pomocą intryg, podstępów i kłamstw pozbyć się przeciwników. Walka będzie się toczyła o ogromne pieniądze - do wygrania jest aż pół miliona złotych. Jak wyglądała praca na planie show?

Malwina Wędzikowska zdradziła, że program zawiera w sobie elementy thrillera oraz że jest on zrealizowany jak najlepszy film sensacyjny. Prezenterka nie kryła dumy z zaangażowania w show i wyjawiła, że w będzie się w nim bardzo wiele działo.

Jestem w tym projekcie nieustannie od lipca i jest to najbardziej "przenoszona ciąża", jaką kiedykolwiek wydałam na świat. Natomiast jestem pewna, że to jest bardzo dobry produkt. To jest bardzo dobry program, który jest kompilacją tego wszystkiego, czego my w dzisiejszych czasach chcemy. Jest zagadka, są elementy thrillera mrożącego krew w żyłach - powiedziała Wędzikowska w rozmowie z "Faktem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Malwina Wędzikowska szczerze o Caroline Derpienski. Zaprasza ją do współpracy?

- Ogląda się ten program jak najlepiej zrealizowany film przy użyciu specjalnych obiektywów i zaskakujących efektów specjalnych. Mamy piękne widoki, ale najważniejsze jest to, co się dzieje w środku - dodała.

Wędzikowska wskazała, że najważniejszą rolę odgrywają w programie silne emocje, z którymi muszą się mierzyć uczestnicy. Często te najtrudniejsze, jak np. silny lęk czy niepokój. Prezenterka oceniła jednak to doświadczenie jako wspaniałe.

- Intryga, manipulacje i kłamstwa to wszystko to, co ludzie są w stanie sobie zrobić. My to doskonale znamy z naszego życia czy pracy w dużych korporacjach, firmach, czy z samego życia w show-biznesie. Widzowie są bacznymi obserwatorami tych silnych emocji, które towarzyszą nam w programie od 1 do 13 odcinka - wyjawiła celebrytka w wywiadzie dla "Faktu".

Niesamowite jest to, że energia, lęk i niepokój, czy nawet czasami walka na śmierć i życie toczą się nieustannie przez 13 godzin odcinków. To jest wspaniałe - podsumowała.
Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić