Od nich Kayah się odcięła. Wiadomo, kto teraz ją wspiera

10

Trudne chwile przeżywa obecnie Kayah. Gwiazda usiłuje się pozbierać po rozstaniach, na które zdecydowała się w relatywnie krótkim czasie. Najpierw zakończyła związek z wieloletnim partnerem Jarosławem Grzywińskim, a później odcięła się od "przyjaciół". Kto obecnie ją wspiera?

Od nich Kayah się odcięła. Wiadomo, kto teraz ją wspiera
Kayah (Licencjodawca, AKPA)

Rok temu Kayah zdecydowała się na spore zmiany w swoim życiu. Artystka rozstała się z Jarosławem Grzywińskim. Właśnie z nim przez sześć lat tworzyła związek.

Początek 2024 roku przyniósł kolejny ważny ruch Kayah. Tym razem postanowiła się rozejść z wieloletnim przyjacielem i partnerem biznesowym Tomaszem "Tomikiem" Grewińskim. Był on jej menedżerem i wspólnikiem w KAYAX. To wytwórnia płytowa i agencja koncertowa, która odnosiła ogromne sukcesy na rynku i generowała zawrotne przychody.

Cóż, rok temu odcięłam tzw. partnera, a 2 miesiące temu tzw. przyjaciół. To bolesne procesy ale wielkie uzdrowienie! Nie ma nic lepszego od życia w świetle prawdy! I nic gorszego od życia wśród toksyny, nieuczciwości i wampirów w skórze najbliższych… amen - pisała Kayah w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop chciał odejść z "Dzień dobry TVN". Mówi, dlaczego

Tymczasem "Super Express" ustalił, że w trudnych chwilach gwiazda może liczyć na wsparcie. Nieustannie towarzyszą jej były mąż Rinke Rooyens (aktualnie mąż Joanny Przetakiewicz) oraz 26-letni syn Roch.

"SE" twierdzi, że to właśnie syn pomógł jej dotrzeć do prawdy o byłym już partnerze. "To było moją rzeczywistością przez 6 lat. Dużo odkryłam i wiem, że gdym wiedziała to wszystko wcześniej, nie zmarnowałabym tyle czasu" - pisała sama celebrytka.

Taką pomoc dostaje Kayah

Rozstanie z wieloletnim partnerem na pewno było dla niej trudne. Mocno odczuła też zakończenie kooperacji ze wspólnikiem. W jego ręce musiała oddać wytwórnię, którą tworzyli przez 23 lata.

Ze wsparciem kariery byłej żony pospieszył producent, Rinke Rooyens. Miał pomóc jej załatwić powrót do TVP - do programu "Muzyka na wieczór", a prawdopodobnie również na fotel jurorski w "The Voice of Poland" - zauważa dziennik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić