Po rozstaniu schudła 30 kg. Niezgoda zdradziła sekret

5

Katarzyna Niezgoda z wykształcenia jest prawniczką, a obecnie zawodowo działa jako ekonomistka i bankowiec. W pewnym momencie swojego życia przeszła ogromną metamorfozę. Jak tego dokonała?

Po rozstaniu schudła 30 kg. Niezgoda zdradziła sekret
Po rozstaniu z Kammelem schudła 30 kg. Niezgoda zdradziła sekret (fot. Instagram)

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel tworzyli parę przez 10 lat, a media mocno interesowały się ich związkiem. Choć ich początki były iście filmowe, a oni sami długo walczyli o łączące ich uczucie, to dziś układają sobie życie u boku innych partnerów. Podczas gdy prezenter konsekwentnie nie chce ujawnić, z kim się spotyka, tak jego ekspartnerka nie ma problemu z zainteresowaniem wokół jej relacji z Pawłem Markiewiczem.

Niezgoda nie zabiega o uwagę tabloidów, a jednak te wciąż interesują się jej życiem. Kobieta musiała mierzyć się z negatywnymi komentarzami z powodu swojej większej sylwetki.

W pewnym momencie kobieta postawiła na dużą rewolucję w swoim życiu, co zaowocowało zrzuceniem aż 30 kilogramów! Niezgoda zmieniła przede wszystkim swoje nawyki żywieniowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Goździalska o ustawkach z paparazzi i związku na odległość: "Wynagradzam mu..."

Edukowała się w zakresie dietetyki jak tylko mogła. Z jej jadłospisu na dobre wypadły wówczas kaloryczne potrawy. W ten sposób zrezygnowała z mięsa, słonych przekąsek, glutenu chleba i słodyczy.

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera - tłumacza Katarzyna Niezgoda w rozmowie z Vivą.

Przyjaciółka zapoczątkowała zmiany

W pewnym momencie Niezgoda ważyła 120 kg. Do zmian zainspirowała ją przyjaciółka, która zapoczątkowała jej przemianę. Była partnerka Kammela nie ukrywa, że w dalszym ciągu lubi podjadać słodkości, jednak teraz umie z tym walczyć.

Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne - tłumaczy Niezgoda.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić