Przykre doświadczenie Blanki Lipińskiej. "Śmierdziało potwornie"

0

Blanka Lipińska ma za sobą egzotyczne wakacje, których niestety nie będzie wspominać zbyt dobrze. Wszystko dlatego, że wymarzony wypoczynek przerodził się w koszmar. Celebrytka ujawniła, z czym musiała się zmierzyć.

Przykre doświadczenie Blanki Lipińskiej. "Śmierdziało potwornie"
Blanka Lipińska (AKPA)

Blanka Lipińska uwielbia podróżować. Ostatnio gwiazda wybrała się na wakacje do Meksyku. Niestety, to nie był udany wyjazd. Okazuje się, że autorka książki "365 dni" przeżyła przykrą niespodziankę.

Hotel w meksykańskim mieście Tulum zdecydowanie nie spełnił jej oczekiwań. Co prawda Lipińska otwarcie wyznała, że postanowiła trochę przyoszczędzić na noclegu, by wydać więcej pieniędzy na "jedzenie, driny i przyjemności", ale mimo to zapewne oczekiwała choć minimalnego komfortu. Tymczasem była załamana tym, co ją spotkało. - Czy tu wrócę? Nigdy w życiu! - wyznała na InstaStories.

A dlaczego? Bo w nocy zaczyna w pokoju śmierdzieć szambem do tego stopnia, że ten smród Was budzi (sic!). To było nie do zniesienia - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Spytali Polaków o powołanie kobiet do wojska. "Bez sensu"

Później wyjaśniła, że w Tulum jest problem z kanalizacją, natomiast hotele często nie są wyposażane w klimatyzację. - Ten też nie, nic zaskakującego, ale w śmierdzącym pokoju mogłoby być chociaż chłodno - spostrzegła.

Mimo to Lipińska wyciągnęła też pozytywy. Pochwaliła obsługę, jedzenie i dostępne na miejscu rozrywki.

Tak Blanka Lipińska rozwiązała "śmierdzący problem"

Blanka Lipińska wraz z partnerem próbowali szukać różnych rozwiązań. Gdy przenosiny do innego pokoju nie pomogły, postanowili zmienić hotel.

Zostawiliśmy rzeczy w hotelu, za który już zapłaciliśmy, a do nowego chodziliśmy tylko spać - dodała.

Tam było już znacznie lepiej - para nie musiała mierzyć się ani ze smrodem, ani z duchotą. Cena wyniosła zaś mniej niż 90 dolarów za noc. Pojawiły się jednak pewne niedogodności, związane przede wszystkim ze słabym internetem.

Lipińska ujawniła, że za noclegi w Tulum wcale nie zapłaciła zbyt wiele. Ten tygodniowy pobyt kosztował ją mniej niż... weekend w Sopocie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić