Rachunek sumienia Marianny Schreiber. Ostra riposta internautów

16

Marianna Schreiber skompromitowała się podczas gali Clout MMA 5, w trakcie której odmówiła walki w pierwszej rundzie. Teraz w mediach społecznościowych dodała wpis, który rozgrzał internautów.

Rachunek sumienia Marianny Schreiber. Ostra riposta internautów
Rachunek sumienia Marianny Schreiber. Ostra riposta internautów (Instagram.com)

Pasmo nieszczęść w życiu Marianny Schreiber wciąż trwa. W ostatnich dniach słynna skandalistka po raz kolejny z rzędu wystawiła się na pośmiewisko, stając do walki (o ile można to tak nazwać) z Wiktorią Jaroniewską na Clout MMA.

Już po minucie walki celebrytka podeszła do sędziego i oznajmiła, że nie ma zamiaru dalej walczyć. Na do widzenia Marianna "pozdrowiła" widzów środkowym palcem.

Na Mariannę Schreiber spadła ogromna fala hejtu, zarówno jeszcze na hali w Katowicach, a potem już w mediach społecznościowych. Początkowo celebrytka brnęła w ślepy zaułek, jednak potem zdecydowała się przeprosić wszystkich swoich fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niezwykły lokator budki lęgowej dla ptaków. Odkrycie leśników z warmińsko-mazurskiego
Wiem jedno, te wszystkie problemy, które nawarstwiały się wokół mnie od marca (miały na mnie bardzo duży wpływ) znalazły swój upust w Katowicach. Mogłabym pisać o tym, że jestem przybita tym wszystkim, że proszę o drugą szansę. Ale to nie ma sensu - bo jednego jestem pewna. Wrócę silniejsza, zarówno mentalnie, jak i sportowo - napisała w sieci.

Teraz celebrytka zrobiła mały rachunek sumienia, dodając wymowny wpis w mediach społecznościowych. "Dostrzegać swoje błędy - to INTELIGENCJA. Przyznawać się do nich - to POKORA. Więcej ich nie popełniać - to MĄDROŚĆ. Dobranoc" - napisała żona polityka PiS.

Internauci komentują wpis Schreiber

Marianna Schreiber nie ma co liczyć na zrozumienie wśród internautów, którzy ponownie w ostro skomentowali jej zachowanie.

"Pani Marianno, a którą z tych cech ma Pani? Chętnie podyskutuję" - napisał Andrzej. "Mądre słowa. Teraz tylko wprowadzić je w czyn..." - dodała kolejna osoba.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić