Kacper Kulpicki| 

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz zaczął sprzątać podwórko. Internauci go wyśmiali

8

Andrzej z Plutycz uległ namowom fanów i zaczął sprzątać swoje podwórko. Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" nie spodziewał się, że ta niewinna czynność wzbudzi aż tyle emocji. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Dlaczego?

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz zaczął sprzątać podwórko. Internauci go wyśmiali
Andrzej z Plutycz zaczął sprzątać podwórko. Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" wyśmiany (YouTube @Gienek i Andrzej Plutycze)

Andrzej z Plutycz dzięki występom w reality-show "Rolnicy. Podlasie" zyskał status lokalnej gwiazdy. Popularność nie przełożyła się jednak na polepszenie warunków bytowych. Dalej mieszka z ojcem w skromnych warunkach. Jak dba o swój dom?

Problem w tym, że według internautów nie dba o  włości w ogóle. Widzowie mieli już okazję zobaczyć, że wokół budynku zamiast trawnika, wszędzie było widać błoto. Rolnik krytykę najwyraźniej wziął sobie do serca, czego dowiódł w filmie na autorskim kanale na YouTube.

Andrzej z Plutycz niechętnie, ale zaczął sprzątać podwórze. Zbierał porozrzucane resztki siana, usuwał nieczystości, przesypywał w taczce nadmiar ziemi. Nie szczędził przy tym narzekań na zwierzęta, które "gubią swoje odchody", a on potem musi to zdrapywać. Niestety, internauci nie byli dla niego wyrozumiali, a efekty prac porządkowych nie wzbudziły ich uznania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy nie odżywiają się zdrowo. Lara Gessler wyjaśnia dlaczego.
"Błota nie ma, ale syf jest nadal", "Jeszcze trochę i będzie można tam ziemniaki sadzić", "Pomachałeś trochę miotłą, a dalej nic nie posprzątałeś", "Ale to maruda", "Andrzej nawet zamiatać nie potrafi", "Pokaz nieudolności i niechlujstwa" - czytamy pod nagraniem.

Rozżalenie było duże, ponieważ miesiąc temu podwórko wyglądało zupełnie inaczej. Na części posesji wylano beton, który miał pomóc w pracy i utrzymaniu czystości. Po kilku tygodniach wokół drewnianego domu znów zrobiło się niemal tak brudno, jak wcześniej.

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma kłopoty ze zdrowiem

Andrzej z Plutycz swoją niefrasobliwość może usprawiedliwić problemami zdrowotnymi. Kilka miesięcy temu przebywał w sanatorium. Trafił do uzdrowiska specjalizującego się w leczeniu schorzeń stawowych.

Przed kamerami "Rolnicy. Podlasie" uczestnik zdradził, że ma problemy z ręką, które utrudniają mu wykonywanie codziennych obowiązków. Może z pomocą nieodłącznych Gienka, Jastrzębia i Jarka poszłoby lepiej?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić