Syn Klaudii Carlos zaliczył debiut w TVP. Podobny do mamy?

2

Nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie" skończy w tym roku 50 lat i jest mamą dorosłego syna. Mężczyzna zaliczył niedawno debiut w programie telewizyjnym, choć większość widzów mogła nie zdawać sobie sprawy, czyim jest synem. Czy on również zamierza zostać gwiazdą TVP?

Syn Klaudii Carlos zaliczył debiut w TVP. Podobny do mamy?
Klaudia Carlos jest mamą dwójki dzieci (KAPIF)

Klaudia Carlos niedawno powróciła do programu śniadaniowego TVP, gdzie przed laty była jedną ze współprowadzących "Kawy czy herbaty". Nie każdy wie, że gospodyni "Pytania na śniadanie" od wielu lat łączy pracę w telewizji z karierą naukową. Obecnie jest dziekanem Wydziału Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Te dwa światy ze sobą nie kolidują. W jednym jestem doktorem habilitowanym, profesorem uniwersytetu, a w drugim po prostu Klaudią Carlos, która w telewizji funkcjonuje, z przerwami, od lat. Nie zaniedbuję moich obowiązków na uczelni i mam na to dowody - mówiła w wywiadzie z "Na żywo".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe twarze w Telewizji Polskiej

Poza tym prezenterka cieszy się udanym życiem rodzinnym. Carlos niedawno świętowała 30. rocznicę ślubu ze śpiewakiem operowym Dariuszem Machejem, z którym ma 26-letniego syna Antoniego i 13-letnią córkę Marysię. Okazuje się, że Antoni Machej ma za sobą debiut w programie telewizyjnym.

Student prawa wystąpił w 122. edycji teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Udział w tym teleturnieju był dla niego spełnieniem marzenia, bo on od dziecka był jego pasjonatem. W końcu, nie bez obaw, postanowił, że sam weźmie udział i udało się! - zdradziła znana mama.

Antoni Machej wygrał 12. odcinek sezonu, jednak jego wynik był daleki od rekordzistów tej edycji: Jolanty Syganiec i Piotra Bruca. Klaudia Carlos dała jasno do zrozumienia, że występ w "Jeden z dziesięciu" to raczej jednorazowa przygoda z telewizją niż pierwszy krok do kariery w show-biznesie.

Syn ma swoje pasje, uwielbia podróże. Ale też kocha muzykę, komponuje, pisze teksty piosenek. Mój mąż jest śpiewakiem operowym i widzę, że tę pasję do muzyki Antek odziedziczył po nim - dodała prezenterka.
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić