Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Szczere słowa Julii Wieniawy. Tak mówi o ciąży

49

Julia Wieniawa cieszy się niemałą popularnością. Obecnie skupia się na pracach przy nowej produkcji. Tym razem przypadła jej rola... ciężarnej. Przy tej okazji wypowiedziała się na temat ciąży. Czy planuje zostać mamą w najbliższym czasie?

Szczere słowa Julii Wieniawy. Tak mówi o ciąży
Julia Wieniawa (Licencjodawca, AKPA)

Julia Wieniawa w filmie "Dalej jazda!" zagra przyszłą mamę. Podczas rozmowy z dziennikiem "Super Express" gwiazda ujawniła, jak jej się pracuje z "brzuszkiem".

Okazuje się, że jest to dla niej zupełna nowość, bo po raz pierwszy wciela się w postać kobiety ciężarnej. Wiadomo, że przejdzie przez kilka etapów roli matki.

Super! Na razie się przyzwyczajam do mojego nowego brzuszka. Jest to moja pierwsza rola kobiety ciężarnej. Teraz mam "na sobie" sześć miesięcy, potem będę miała dziewięć miesięcy... Jeszcze scena po porodzie. Także jest ciekawie - podkreśliła Wieniawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Restauracje tylko dla dorosłych? - zapytaliśmy Polaków

Czy Julia Wieniawa myśli o dziecku?

Trzeba przyznać, że sztuczny brzuch Julii Wieniawy prezentuje się bardzo realistycznie. Podobne spostrzeżenia ma sama aktorka - potwierdziła, że atrapa mocno przypomina brzuch, który rzeczywiście mają kobiety w ciąży.

Ja mam tutaj pępuszek nawet. Nie będę się rozbierać, żeby wam pokazywać, ale jest bardzo realistyczny ten brzuch i się śmieje, żeby mi się za wcześnie nie spodobał taki brzuszek... bo chyba jeszcze nie jest czas - dodała 25-letnia artystka.

Wszystko zatem wskazuje na to, że w najbliższym czasie Julia Wieniawa nie planuje zajść w ciążę. Kto wie, może jednak ta rola sprawi, że zacznie intensywniej zastanawiać się nad potomstwem.

Oficjalne informacje wskazują na to, że Wieniawa jest związana z Nikodemem Rozbickim. 32-latek aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie kończy szkołę aktorską.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić