"To brudna gra". Schreiber ostro o polityce

3

Marianna Schreiber jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej wachlarz zainteresowań obejmuje nie tylko sport i wojsko, ale także politykę. W przeszłości założyła nawet swoją partię Mam Dość, z której została... wyrzucona. Celebrytka nie ma dobrego zdania o polskiej polityce.

"To brudna gra". Schreiber ostro o polityce
"To brudna gra". Schreiber ostro o polityce (Instagram.com)

O Mariannie Schreiber głośno zrobiło się, gdy wzięła udział w castingu do programu "Top model". Otwarcie przyznała wtedy, że jej mąż - polityk PiS Łukasz Schreiber, nie wiedział o jej planach. Choć pożegnała się z programem, zyskała spore grono fanów, którzy regularnie śledzą jej internetową aktywność.

Schreiber miała wiele pomysłów na siebie. Chciała być politykiem, założyła ruch "Mam dość", z którym nie chce mieć już teraz nic wspólnego. Potem Marianna zaczęła komentować najważniejsze wydarzenia w Polsce oraz pokazywać swój świat w internecie. W grudniu dołączyła do świata freak-fightów w Polsce.

Mimo nieudanego epizodu w polityce, Schreiber wciąż śledzi polską scenę polityczną. I nie ma o niej najlepszego zdania, co jasno podkreśliła w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bosak komentuje wpis Żukowskiej. "Zwyczajne chamstwo i prymitywizm"
Polityka to brudna gra. Doświadczyłam tego angażując się w nią i doświadczyłam tego na własnej skórze. Może i dobrze zatem, że jestem tu gdzie jestem - napisała na platformie X (dawniej Twitter) Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Głośne rozstanie z mężem

Wpis Marianny Schreiber może być także spowodowany zachowaniem jej męża Łukasza Schreibera, który postanowił publicznie rozstać się ze swoją żoną.

Z relacji Marianny Schreiber wynika, że żona byłego ministra nic nie wiedziała o rozstaniu. "Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz" - komentowała celebrytka na Instagramie.

Mimo problemów w małżeństwie Marianna Schreiber stara się żyć normalnie. W czwartek, 7 marca ogłosiła, że wraca do wojska. "Coś się kończy, coś zaczyna. Po roku oczekiwania z dumą mogę przyznać, że wracam do Wojska Polskiego. W sercu zawsze Polska" - poinformowała swoich obserwatorów.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić