Lewandowski usłyszał to od córki. "Tato, wolę Messiego"

1

Okazuje się, że starsza córka Lewandowskich - Klara zadaje coraz więcej pytań i co ciekawe, potrafi zażartować nawet ze sławnego taty. Raz wypowiedziała się nawet... Leo Messiego.

Lewandowski usłyszał to od córki. "Tato, wolę Messiego"
Lewandowski usłyszał to od córki. "Tato, wolę Messiego" (FORUM, Instagram)

Anna i Robert Lewandowscy długo czekali na powiększenie swojej rodziny. Najpierw był wielki dramat, gdy Anna straciła ciążę. Oboje zadawali sobie pytanie, dlaczego tak się stało. Z biegiem czasu jednak wszystko się ułożyło.

W życiu Anny i Roberta Lewandowskich pojawiły się dwie córki: Klara i Laura. Słynny tata jest niesamowicie dumny z tego, jak odnajdują się w świecie - najpierw w Monachium, teraz w Barcelonie.

Patrzę jak dorastają, jak też działa na nich ta zmiana kultury, zmiana języka, jak się uczą i wszystko łapią - przyznał na antenie TVN. - Zazdroszczę im tego, że na starcie już mają taką możliwość nauki języków i mówienia w tych językach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przejął piłkę na środku boiska. A później zrobił szalony rajd [WIDEO]

Życie piłkarza nie jest usłane różami, bowiem często nie ma go w domu i nie ma codziennego kontaktu z najbliższymi. Robert każdą wolną chwilę spędza jednak ze swoimi córkami, które są jego oczkiem w głowie.

Lewandowska zdradza szczegóły. "Tato, wolę Messiego"

Bywają też zabawne sytuacje, o których opowiedziała Anna Lewandowska. W rozmowie portalem z goniec.pl przyznała, że Klara jest już świadoma, że jej tata jest znanym piłkarzem.

Powoli oswaja się z sytuacją. To nas cieszy. Kiedyś po lekcjach relacjonowała nam z przejęciem, jak koleżanka z podziwem powiedziała jej: "twój tata to Robert Lewandowski!". Była dumna, powtarzała: "tato, wszyscy mnie pytają o ciebie!" - powiedziała Ania.

Co więcej, swoją wiedzę Klara wykorzystuje do wzajemnych przepychanek z tatą. Blisko 7-letnia dziewczyna porównana go do Leo Messiego.

W pewnym momencie podeszła do Roberta i mówi: "a może ja wolę Messiego?" - relacjonuje Lewandowska.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić