Kłopoty ze zdrowiem Jakuba Tolaka. "Jestem świadom ryzyka"

0

Kilka lat temu Jakub Tolak porzucił aktorstwo i spełnia się jako youtuber, podróżnik i głowa rodziny. Wszystkie role udawało mu się do tej pory łączyć bezproblemowo. 42-latek będzie musiał jednak zmienić swoje nawyki, ponieważ ma problemy z sercem. Aktora czeka poważna operacja.

Kłopoty ze zdrowiem Jakuba Tolaka. "Jestem świadom ryzyka"
Kłopoty ze zdrowiem Jakuba Tokala. "Jestem świadom ryzyka" (Dzień Dobry TVN)

W 2019 roku Jakub Tolak postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni. Zrezygnował z roli w serialu "Klan" i poświecił się budowie kamper vana na spółkę ze swoją partnerką, Zosią Samsel. Kilka miesięcy później para wyruszyła w podróż po Europie.

W poniedziałek, 18 marca Kuba i Zosia byli gośćmi w programie "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o swoich przygodach i podróży z domem na kółkach. Dorota Wellman zapytała "po co wam jest to ciągłe jeżdżenie?". Partnerka Kuby odpowiedziała, że "po to, żeby trochę bardziej doświadczać życia. Żeby poznać się w zupełnie nowych warunkach. Żeby mieć więcej życia w życiu".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kuba i Zosia informują o swoich przygodach na Youtubie i Instagramie - założyli tam konta "Foxes in Eden". Para, która doczekała się córki — Tosi, musi jednak odłożyć dalsze plany podróżnicze na potem. Chodzi o kłopoty ze zdrowiem Kuby. Aktor przyznał na kanapie "Dzień Dobry TVN", że ma problemy z sercem. I będzie musiał przejść poważną operację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Socha dopiero co wróciła do "Na Wspólnej", a już niebawem znowu zniknie. Co się stało?
Mam tętniaka aorty i zastawkę mam nie do końca ok. Wiele osób chodzi z tą wadą (...), i dożywa starości. I umiera ze starości. Ale czasem bywa tak, że to się powiększa i u mnie tak niestety jest. (...) Doszedłem do momentu, w którym trzeba podjąć taką decyzję, że warto byłoby to zrobić - powiedział w Dzień Dobry TVN Jakub Tolak.

Aktor powiedział, że nie ma żadnych dolegliwości związanych ze swoim schorzeniem. Chciałby kontynuować swój podróżniczy styl życia. A to wiążę się z ryzykiem.

Zwłaszcza, kiedy są z żoną i dzieckiem w odludnych miejscach. Gdyby problemy z sercem odezwały się nagle na krańcu świata, pomoc mogłaby przybyć z dużym opóźnieniem. Dlatego też Jakub Tolak na pytanie Marcina Prokopa, czy podjął już decyzję, o zabiegu odpowiedział twierdząco.

"Podjąłem. Niepokoi się Zosia, musimy żyć dalej. A to jest obciążające" Aktor nie traci jednak optymizmu i przekonuje, że to właśnie choroba, o której wie od lat, popchnęła go do podróżowania.

Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić