Karol Wiak| 

Adam Konkol zmaga się z nieuleczalną chorobą. "Normalne pytanie to: ile mi zostało?"

0

Adam Konkol - znany gitarzysta i założyciel zespołu Łzy, mierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem - złośliwym nowotworem płuc. Nieuleczalna diagnoza, która wywołała falę wsparcia od fanów i bliskich, pokazuje, że nawet gwiazdy nie są odporne na losowe ciosy losu. Muzyk poinformował o swoim leczeniu.

Adam Konkol zmaga się z nieuleczalną chorobą. "Normalne pytanie to: ile mi zostało?"
Adam Konkol to założyciel i wieloletni gitarzysta zespołu Łzy (AKPA, Podlewski)

Muzyka dawała mu siłę i inspirację, ale teraz Adam Konkol staje przed życiowym wyzwaniem, które wymaga od niego znacznie więcej niż talentu muzycznego. W niedawnym, emocjonalnym wpisie na swoim profilu na Facebooku, Konkol ujawnił, że zmaga się z złośliwym rakiem płuc, diagnozą, która przynosi wiele niewiadomych. Lekarze wykluczyli operację i chemioterapię jako metody leczenia z powodu jego wrodzonej wady serca.

Adam Konkol - założyciel i wieloletni gitarzysta zespołu Łzy

Adam Konkol, współzałożyciel i długoletni gitarzysta znanej grupy muzycznej Łzy, znany jest nie tylko z wybitnych umiejętności muzycznych, ale i jako autor przebojów dla Pauliny "Paulli" Ignasiak, z którą dzieli również życie osobiste — ich syn Adam przyszedł na świat w 2008 roku. Jego kariera pełna jest muzycznych sukcesów, ale ostatnio artysta podzielił się z fanami osobistymi i trudnymi wieściami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #gwiazdy: By móc normalnie funkcjonować lider Łez musi przyjmować 21 tabletek dziennie

Za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, Konkol poinformował o poważnej diagnozie, z którą przyszło mu się zmierzyć. W otwartym wpisie 48-latek przekazał, że zdiagnozowano u niego złośliwego raka płuc. Wiadomość ta wywołała falę wsparcia wśród fanów i przyjaciół muzyka, którzy znają go jako osobę pełną energii i pozytywnego nastawienia do życia.

Adam Konkol ma złośliwy nowotwór płuc. Operacja nie wchodzi w grę

Adam Konkol, ceniony muzyk i gitarzysta, znalazł się w obliczu najtrudniejszego wyzwania w swoim życiu. Ostatnio, po serii badań, u 48-latka zdiagnozowano złośliwego raka płuc. Ta szokująca diagnoza wywołała duże zaniepokojenie zarówno wśród jego rodziny, jak i fanów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W swoim poruszającym wpisie na Facebooku, Konkol wyjaśnia, że jego stan zdrowia nie pozwala na tradycyjne metody leczenia. Z powodu wrodzonej wady serca, operacja, która mogłaby usunąć część chorego płuca, jest zbyt ryzykowna. Podobnie, chemioterapia, często stosowana w walce z nowotworami, w jego przypadku mogłaby być równie niebezpieczna.

Artysta wspomniał, że lekarze rozważają zastosowanie radioterapii, której celem będzie skupienie się na zniszczeniu komórek nowotworowych bez konieczności inwazyjnego zabiegu. Konkol, znany z niezłomnej woli i optymizmu, podkreśla, że nie zamierza się poddawać i ma zamiar walczyć z chorobą z całą swoją energią.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić