Karol Wiak| 

Brytyjski prezenter wspomniał wpadkę gwiazdy Hollywood. Zasnęła na koncercie gwiazd rocka!

0

Czy można zasnąć na koncercie legend rocka? Okazuje się, że tak! Świadczy o tym przykład jednej z gwiazd Hollywood, która kilkanaście lat temu wybrała się na koncert z mężem... muzykiem.

Brytyjski prezenter wspomniał wpadkę gwiazdy Hollywood. Zasnęła na koncercie gwiazd rocka!
Gwyneth Paltrow zasnęła na koncercie The Rolling Stones (AKPA)

W świecie rozrywki, gdzie każdy moment może stać się historią wartą opowiedzenia, anegdoty z życia gwiazd często dostarczają nam niezapomnianych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Gwyneth Paltrow, ikona Hollywood, na własnej skórze doświadczyła, że czasem największe wydarzenia mogą stać się tłem dla najbardziej ludzkich momentów. Kto by pomyślał, że koncert legendarnych The Rolling Stones może być idealną okazją do... drzemki? Ta historia, choć może wydawać się nieprawdopodobna, podkreśla, że nawet gwiazdy potrzebują chwili odpoczynku.

Gwyneth Paltrow i... pamiętny(?) koncert The Rolling Stones

Czy można zapomnieć o koncercie legendarnych The Rolling Stones? Wydawałoby się, że nie, ale Gwyneth Paltrow ma na ten temat inne zdanie. Podczas gdy tłumy fanów rocka nie mogły oderwać wzroku od sceny, gwiazda Hollywood znalazła najlepszy sposób, by odzyskać siły. Wydarzenie to miało miejsce na koncercie w O2 Arena w 2012 roku, na którym Paltrow była obecna z ówczesnym mężem, Chrisem Martinem, liderem Coldplay.

Ta anegdota wyszła na jaw za sprawą Nicka Grimshawa, znanego prezentera radiowego i telewizyjnego, który zdradził zabawne szczegóły podczas wywiadu. Przyznał, że można było zobaczyć, jak Paltrow przeżywa koncert The Rolling Stones w nieco odmienny sposób. Gwiazda znalazła sposób na regenerację w najmniej spodziewanym momencie.

Gwiazda Hollywood zasnęła na koncercie legend rocka

Gwyneth Paltrow, znana z ról w takich filmach jak "Iron Man" i "Sliding Doors", znalazła swój sposób na uczestnictwo w koncercie The Rolling Stones i... ucięła sobie drzemkę. To zdarzenie, jakie miało miejsce podczas jednego z koncertów w O2 Arena w 2012 roku, podkreśla, że nawet największe gwiazdy mają swoje słabości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wyjątkowość tej sytuacji podkreśla fakt, że Gwyneth Paltrow była na koncercie w towarzystwie swojego ówczesnego męża, Chrisa Martina, frontmana Coldplay. Obecność takich osobistości na koncercie dodawała wydarzeniu blasku, jednak dla Paltrow była to doskonała okazja do... zregenerowania sił. Zaskakujące może być to, że Paltrow, znana z promowania zdrowego stylu życia i potrzeby aż dziesięciu godzin snu każdej nocy, znalazła swój moment wytchnienia akurat podczas energetycznego występu Micka Jaggera.

Co ciekawe, Gwyneth Paltrow sama doświadczyła podobnej sytuacji, kiedy to Bill Clinton zasnął podczas pokazu jej filmu "Emma". Może właśnie dlatego gwiazda odniosła się z humorem do własnej wpadki na koncercie, pokazując, że zdarzyć się to może każdemu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić