Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Gwyneth Paltrow szczerze o byciu macochą. "To jedna z największych lekcji"

1

Gwyneth Paltrow podzieliła się swoimi doświadczeniami z bycia macochą. "To jedna z moich największych lekcji jako człowieka" - powiedziała aktorka. Nie ukrywała, że na początku jej relacje z pasierbami nie były najlepsze. Jak wyglądają teraz?

Gwyneth Paltrow szczerze o byciu macochą. "To jedna z największych lekcji"
Gwyneth Paltrow (Twitter)

Gwyneth Paltrow jest matką dwójki dzieci, które są owocem jej związku z Chrisem Martinem. Para była razem od 2003 do 2016 roku. W 2018 roku aktorka wyszła za Brada Falchuka, stając się macochą dla dwójki jego dzieci z poprzedniego związku.

Artystka postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach nawiązywania relacji z pasierbami. Zrobiła to w trakcie środowego szczytu Visionary Women's International Women's Day Summit w Beverly Wilshire Hotel. Paltrow podkreśliła, że kocha swoich pasierbów, choć "droga do tego miejsca była naprawdę wyboista".

Naprawdę lubię o tym mówić, ponieważ jest to jedna z moich największych lekcji jako człowieka. A mój osobisty obszar rozwoju pochodzi z początkowych trudnych relacji, jakie miałem z moimi pasierbami, a teraz są jak moje dzieci — podkreśliła aktorka cytowana przez portal "Peopel".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Musiał o swoim udziale w Tzg. Jakie rady otrzymał od Julii Wieniawy? "Bardzo mi imponuje"

Paltrow dodała, że relacje macochy z pasierbami są trudne przede wszystkim dlatego, że trzeba "dawać i nie oczekiwać niczego w zamian". Przyznała, że budując relacje z dziećmi swojego partnera, starała się być "słońcem, które świeci jasno, nigdy nie przestając".

Paltrow ma dobre relacje nie tylko z pasierbami, ale także z byłym mężem

Paltrow i Falchuk pobrali się we wrześniu 2018 roku, dwa lata po sfinalizowaniu rozwodu jej rozwodu z liderem zespołu Coldplay. Aktorka zdradziła, że czekała prawie rok, aby po ślubie, żeby zamieszkać wspólnie z ukochanym w jednym domu.

Co ciekawe, pomimo rozstania Paltrow i Martin utrzymują ze sobą przyjazne relacje. Najlepszym dowodem na to jest to, że zdarza im się spędzać wspólnie wakacje, oczywiście razem z ich obecnymi partnerami.

Jak donosi "Page Six", Paltrow miała nawet dać byłemu mężowi swoje błogosławieństwo, kiedy zdecydował się poprosić o rękę Dakotę Johnson. Para jest razem od 6 lat.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić