aktualizacja 

Kazimierz Marcinkiewicz znów się żeni. "Sukienka już jest"

59

Kazimierz Marcinkiewicz podzielił się wspaniałą wiadomością: były premier weźmie niedługo ślub. Po rozwodzie i burzliwym zakończeniu poprzedniego związku, wydawało się, że już nas nie zaskoczy. Ale jak sam mówi, wszystko jest już gotowe. Kim jest jego przyszła żona Martyna Kinastowska?

Kazimierz Marcinkiewicz znów się żeni. "Sukienka już jest"
Kazimierz Marcinkiewicz znów się żeni. Kim jest jego wybranka? (Instagram, PAP)

Lata temu Kazimierz Marcinkiewicz był prawdziwą gwiazdą mediów. Najpierw w 2005 roku za sprawą niespodziewanego powołania go na Prezesa Rady Ministrów. Później głośniej niż o jego karierze było o perypetiach w jego życiu prywatnym. Jego nazwisko nie schodziło z pierwszych stron gazet.

Burzliwy romans z Izabelą Olchowicz cała Polska śledziła z zapartym tchem. Finał tej historii to kilkuletnia wojna w sądzie zakończona w lutym 2023 roku rozwodem. W najtrudniejszych momentach ekspolityk mógł liczyć na swoją nową miłość.

Wygląda na to, że po tak intensywnym czasie Marcinkiewicz stał się dużo bardziej ostrożny. Ze świecą szukać wspólnych zdjęć byłego polityka i kobiety, z którą spotyka się od jakiegoś czasu były premier, czyli Martyny Kinastowskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maria Dębska o serialu "Kiedy ślub?": "Pokazujemy świat 30-latków, który nie jest sexy, a jest czasem cringe'owy"

Kim jest Martyna Kinastowska, wybranka Kazimierza Marcinkiewicza?

O nowej ukochanej Marcinkiewicza wiadomo niewiele. Piękna brunetka poznała byłego polityka jeszcze zanim ten sformalizował swój rozwód z "Izabel". Rąbka tajemnicy uchylił w 2023 roku sam Marcinkiewicz, oczywiście w social mediach.

Martynkę poznałem w Koszykach. Zapatrzyłem się na nią, a ona odwdzięczyła się tym samym. Nie mogliśmy oderwać od siebie oczu. Pierwszy raz w życiu doświadczyłem takiego zafascynowania. Kłócimy się, kto kogo zaczepił pierwszy, kto rozpoczął tę znajomość - wspominał.

Zdaje się, że Instagram stał się ulubionym medium Marcinkiewicza. W zeszłym roku zdradził tam, że oświadczył się Kinastowskiej. Wtedy ekspolityk udostępnił zdjęcie napisanego na piasku "TAK". W relacji oznaczył profil swojej wybranki - dodał też utwór poetycki - wiersz Kazimierza Przerwy-Tetmajera "A kiedy będziesz moją żoną...".

Martynka całe życie jest tajemnicza i myślę, że tak pozostanie. Prowadzi poważne biznesy, a jednocześnie jest artystką, malarką, fotografką... O urodzie nie będę wspominał, bo wiadomo, że jest piękna, a do tego jest bardzo dobrym człowiekiem - rozpływał się nad narzeczoną polityk.

Teraz przy okazji wiadomości o ślubie postąpił bardzo podobnie. Udostępnił na swoim Instagramie relację ukochanej. A stamtąd dowiadujemy się, że uroczystość już tuż-tuż.

Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach. O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później. Zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez balu - powiedziała Kinastowska w instagramowej relacji.

Wygląda na to, że mimo dużo mniejszej aktywności medialnej, ograniczonej do social mediów, Kazimierz Marcinkiewicz nie może oprzeć się pokusie i informuje o swoim życiu uczuciowym w internecie.

Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić