Jakub Artych
Jakub Artych| 

Kupuje ubrania na bazarze? Schreiber odpowiada

13

Marianna Schreiber stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Często staje się obiektem ataków. Ostatnio jedna z działaczek Lewicy zarzuciła jej, że kupuje ubrania na bazarze. Sama zainteresowana zabrała głos w tym temacie.

Kupuje ubrania na bazarze? Schreiber odpowiada
Kupuje ubrania na bazarze? Schreiber odpowiada (Instagram)

Trudno jest opisać Mariannę Schreiber jednym słowem, ponieważ jest postacią kontrowersyjną. Mimo bogatej kariery politycznej jej męża, ona również zasłużyła na uwagę mediów.

Występowała w programie "Top Model", założyła partię polityczną, jest aktywną sympatyczką Wojska Polskiego oraz Legii Warszawa. Pod koniec 2023 roku natomiast zainteresowała się freak fightami, debiutując w nich z sukcesem w organizacji Clout MMA.

Marianna Schreiber jest również aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie publikuje wiele postów, wywołując mieszane reakcje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: “Istoty fantastyczne” udowadniają, że wyobraźnia nie ma ograniczeń

Tym razem odpowiedziała na zarzuty jednej z działaczek Lewicy, która powiedziała, że Schreiber kupuje ubrania na bazarze.

Nawet jakby tak było, nie miałabym z tym żadnego problemu. Wszak nie cena ubrania świadczy o wartości człowieka. Tak samo nie świadczy o tym to, czy jesz ośmiorniczki w najdroższej restauracji, czy też zapiekankę z najtańszego dyskontu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich tych leczących swoje kompleksy markowymi ubraniami i życiem na pokaz - na szczęście to nie mój klimat - pisze celebrytka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Schreiber o tanich ubraniach

Schreiber nie ukrywa, że nie lubi kupować drogich rzeczy. W lutym pojawiła się na gali Fame MMA, gdzie pozowała mediom w białej sukience i srebrnych kozakach. Pod fotografią napisała, że wbrew pozorom jej strój nie kosztował wielu tysięcy złotych, a zaledwie...300 złotych

Żona polityka PiS dodała, że dla niej nie liczą się markowe ubrania. Stwierdziła, że kupowanie drogich rzeczy to zwykłe pozerstwo, za którym nic nie stoi.

Mam na sobie outfit - 300 złotych. W życiu naprawdę nie musisz grać pozera. Drogie ubrania najczęściej są dla ludzi, których na nie nie stać, i po to by inni otwierali oczy na to, co mają. Ja wolę żeby otwierali oczy na to, kim jestem - napisała na platformie X.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić