"Nie robię sobie zdjęć". Cillian Murphy tak traktuje swoich fanów

2

Cillian Murphy w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że zawsze odmawia robienia sobie zdjęć z fanami, gdy go o to proszą. Wyjaśnił jednak, że robi to z szacunku do nich.

"Nie robię sobie zdjęć". Cillian Murphy tak traktuje swoich fanów
Cillian Murphy nie robi sobie zdjęć z fanami. (Getty Images)

Cillian Murphy, który w tym roku otrzymał nominację do Oscara pojawił się na okładce marcowego wydania GQ. W wywiadzie zamieszczonym w magazynie opowiedział o interakcjach z fanami i w jaki sposób ograniczył je w ostatnim czasie. Okazało się, że aktor odmawia robienia sobie zdjęć.

Cillian Murphy nie robi sobie zdjęć z fanami

Zapewnił jednak, że nie dzieje się tak z powodu braku uznania dla fanów, czy zarozumiałości. Mówi, że jest wręcz przeciwnie. Aktor stara się, aby spotkanie z nim było naprawdę znaczące dla osób, które go uwielbiają.

Po prostu uważam, że lepiej będzie się przywitać i odbyć krótką rozmowę – powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rusza wielka akcja PIT. Pierwszy taki rok. "Ale to musimy zrobić sami"

Aktor dodał, że o wiele lepiej się z tym czuje. Radzi także swoim kolegom po fachu, aby poszli w jego ślady.

Mówię to wielu moim znajomym aktorom, a oni mi odpowiadają: "Źle się czuję [gdy odmawiam]" - powiedział aktor.

Cillian Murphy powiedział, że ma "kilku" znajomych aktorów, ale większość jego przyjaciół jest spoza show-biznesu. Nigdy też nie chciał mieszkać w Hollywood i wiele lat spędził w Londynie. Kilka lat temu przeprowadził się do Dublina wraz z żoną i dwoma nastoletnimi synami.

Aktor unika rozgłosu i pojawia się w mediach tylko wtedy, gdy promuje swoje produkcje. W wywiadzie kilkukrotnie podkreślił, że ceni sobie spokój i normalne życie z dala od blasku fleszy. Dodał, że nie potrafiłby prowadzić trybu życia niektórych aktorów, którzy są bardzo aktywni zawodowo i często pojawiają się na festiwalach, ściankach itp.

Nie mówię, że to czyni kogokolwiek lepszym lub gorszym aktorem, ale to po prostu świat, w którym nie mógłbym istnieć. - dodał Murphy.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić