Nikodem Rozbicki opuścił ukochaną. "Kto wie, gdzie nas to zaprowadzi"

7

Już od kilku lat Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Niedawno aktor opuścił jednak Polskę, by rozpocząć studia w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka natomiast nie może sobie pozwolić na wyjazd z kraju. Jak wobec tego wygląda ich relacja?

Nikodem Rozbicki opuścił ukochaną. "Kto wie, gdzie nas to zaprowadzi"
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki (Licencjodawca, AKPA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki od kilku lat są parą. To niewątpliwie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Plotki o ich relacji pojawiały się od dawna, jednak aktorka po raz pierwszy o związku z Nikodemem poinformowała w listopadzie 2020 roku.

Aktualnie 31-latek mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wyjechał tam ze względu na studia. W rozmowie z "Faktem" ujawnił, czy miał już kryzysowy moment podczas samotnego pobytu w USA.

Właśnie kryzysu nie było. Natomiast jak przyleciałem, miałem niezwykle miłe jakieś odczucia, z tym że jestem tutaj. Kocham Warszawę. Nie mówię tego ironicznie, tylko naprawdę. Jeszcze był deszcz, więc taka spora, typowa Warszawa, ta wilgoć. Wziąłem głęboki oddech i pomyślałem jak fajnie tu być. Więc nie było kryzysowych momentów - zaznaczył Rozbicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martyna Wojciechowska stanęła w obronie Luny. "Nie rozumiem, czemu mamy śmiałość i odwagę krytykować kogoś za wygląd"

Zauważył również, że obecnie cały czas poznaje nowych ludzi, a u boku nie ma ani rodziny, ani ukochanej partnerki i przyjaciół. - Oczywiście mamy siebie na facetime i to jest fajne. To jest wygodne i łatwe w tych czasach. No, ale jest to trochę takie definiujące. Takie życie na co dzień - dodał.

Nikodem Rozbicki o rozłące z ukochaną

Rozbicki podczas rozmowy z tabloidem wyznał, że "lubi być sam ze sobą". Jednocześnie dodał, że Wieniawa ma "dość podobnie". Zapewnił, że partnerka skupia się na swojej karierze. Nie załamuje się tym, że Nikodema nie ma obok.

Kto wie, gdzie nas to zaprowadzi i kto wie, gdzie będziemy za pół roku. Też jesteśmy dość spontaniczni w swoich decyzjach. Oczywiście nie we wszystkim da się być spontanicznym, szczególnie w naszych zawodach, bo jednak tak w pół roku do przodu zazwyczaj albo rok znamy projekty, które nadejdą. No ale zobaczymy - podkreślił ukochany Julii Wieniawy.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić