Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Rutkowski grozi pozwem. Oto reakcja. "Człowiek z meblościanką"

223

Trwa konflikt medialny na linii Krzysztof Skiba - Krzysztof Rutkowski. Wszystko zaczęło się po tym, jak gwiazdor zespołu Big Cyc zakwalifikował detektywa do grupy "Polskich Potworów Medialnych". Rutkowski zapowiedział pozew, na co zareagował już popularny artysta.

Rutkowski grozi pozwem. Oto reakcja. "Człowiek z meblościanką"
Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Skiba (akpa)

Krzysztof Rutkowski zapowiedział, że złoży pozew przeciwko Krzysztofowi Skibie. Co na to muzyk? Lider zespołu Big Cyc o reakcję pokusił się w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Nie wiem, czy pozew już do mnie płynie, natomiast nie jest w stanie mnie obrazić człowiek z meblościanką na głowie - powiedział krótko.

Detektywowi wyraźnie nie spodobało się to, że Skiba umieścił go w gronie "Polskich Potworów Medialnych". Artysta postanowił skomponować zestawienie osób, które "usilnie nam przez lata promowano, a potem wszystkim było wstyd".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko Maryla Rodowicz nie pojawi się na festiwalu w Opolu! Oto kolejna gwiazda, której zabraknie. "Jestem strasznie smutna"

Na liście pojawili się m.in. matka Madzi z Sosnowca, psycholog Andrzej Samson, ale i wspomniany Rutkowski. Co pisał o tym ostatnim?

Postać wysoce medialna, próbował nawet śpiewać disco polo. Tak naprawdę oszust i kombinator. Były zomowiec z czasów PRL, wyrzucony z milicji za pobicia i kradzieże. Zdobył sławę w latach 90. jako detektyw specjalizujący się w odzyskiwaniu skradzionych aut. Wiele jego sukcesów jest naciąganych, a niektóre pokazywane w serialu łapanki na złodziei to okrutne ustawki. Tak na serio to detektyw z telewizji potrafi złapać tylko katar.
Rutkowski to mistrz autolansu, który sam wtrącił się w śmieszność np. gdy wybuchła wojna w Iraku i szukano Saddama Husseina, zorganizował konferencje prasową, na której ze strzelbą i ochroniarzami oświadczył, że rusza pomóc Ameryce w schwytaniu dyktatora. Dwukrotnie skazany prawomocnymi wyrokami za łamanie prawa. Najdłuższy wyrok 2,5 roku otrzymał za pranie brudnych pieniędzy dla śląskiej mafii paliwowej - podkreślał.

Krzysztof Rutkowski zareagował na słowa Skiby

Do słów Krzysztofa Skiby detektyw odniósł się podczas rozmowy z jastrzabpost.pl. - Ja powinienem podać do sądu tego człowieka. Nie znam go w ogóle. Nie wiem, o co mu chodzi. Być może upadek kariery, być może brak możliwości dobrego funkcjonowania, być może zawiść, zazdrość. Ja, gdybym miał "coś" do kogoś, co chciałbym mu powiedzieć, zrobiłbym to interpersonalnie - mówił.

Nie znam tego człowieka. Myślę, że to jest jakiś biedny gość, który mieszka w Łodzi, w jakimś blokowisku. I chyba wiedzie mu się nie najlepiej. (…) Zapewne w którymś momencie zbiorę screeny tych głupot, które wypisuje. Przekażę to adwokatom, żeby wytoczyli proces - podkreślał Krzysztof Rutkowski.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić