Schreiber kontra Najka. Zaczęło się od zdjęcia z pączkiem

0

Jedno zdjęcie z pączkiem doprowadziło do ostrej wymiany zdań na platformie X. Marianna Schreiber i katolicka influencerka pokłóciły się o epatowanie nagością w mediach społecznościowych. Żona polityka PiS zasugerowała młodszej koleżance żeby ta zmieniła religię na islam. Jej riposta była błyskawiczna.

Schreiber kontra Najka. Zaczęło się od zdjęcia z pączkiem
Marianna Schreiber kontra Najka. (X)

Z okazji tłustego czwartku Marianna Schreiber udostępniła w mediach społecznościowych nowe zdjęcia. Na jednej fotografii ubrana jest tylko w kuse body i białe zakolanówki. W rękach trzyma pączka z cukrem pudrem.

Marianna Schreiber kontra Najka

Pod postem pojawiło się dziesiątki komentarzy. Część z nich odnosiła się do pączka, a część do stroju Marianny. Głos zabrała także Najka, która jest znana w mediach jako katolicka influencerka.

A ja myślałam, że to Twitter, a nie inny portal nam wszystkim znany. Gdzie te prawe poglądy o których tyle pani mówi? - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy próbują złotego pączka za 100 zł. "Boże, ile?", "Dobry, 5 zł bym za niego dała"

Marianna nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Napisała swój komentarz, w którym stwierdziła, że Najka przesadza. Zasugerowała jej także zmianę religii na... islam.

Uważam, że to, co pokazuję nie jest niczym niestosownym. Jeżeli masz z tym Natalio aż tak wielki problem, to może odpowiednią religią dla ciebie byłby islam? - napisała Marianna.

Żona polityka PiS nie zostawiła sprawy tylko z jednym komentarzem. Po kilku godzinach udostępniła na platformie X fragment rozmowy, w którym wspomina o katolickiej influencerce. Stwierdziła, że Najka zbyt często mówi o seksualności i sprawach intymnych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Marianna zarzuciła influencerce także to, że przy poruszaniu tematu seksualności zbyt często zasłania się Bogiem. Zdaniem Schreiber jest to grzech, który popełnia regularnie.

Ona o tej seksualności mówi z Bogiem na ustach. Ja się jej nie czepiam jako osoby, ja się nie czepiam jej działalności, tylko czepiam się tego co obserwuję na Twitterze [...] To się kilka, tematy seksualny się klikają. Niech założy tego Only Fansa [...] Jak chce się nazywać katolicka aktywistką to niech nie nagrywa cały czas o seksie [...] Ona zarzuca ludzi tym z Bogiem na ustach - powiedziała Marianna.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić